Jak se dostat do Salcburk

Plánujete cestu do Salcburk? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Salcburk tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Salcburk

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Salcburk. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Salcburk a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Salcburk

Dálkový autobus je pro pobyt v Salcburk mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Salcburk mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Salcburk

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Salcburk, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Salcburk. Ceny letů do Salcburk jsou také často atraktivní.

Doprava do Salcburk v číslech

Země
Rakousko
Počet leteckých společností obsluhujících Salcburk
33
Počet nádraží nebo letišť v Salcburk
1 letišť
11 stanic
3 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Salcburk
Vyhledávání ubytování v Salcburk
Proč hledat jízdenky do Salcburk s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Salcburk s Vivanoda?

Při plánování cesty do Salcburk je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Salcburk. Proto je při nákupu jízdenky do Salcburk důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Salcburk z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Salcburk k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Salcburk

Představujeme nejoblíbenější trasy do Salcburk ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Salcburk, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Salcburk.

Ať už cestujete z České Budějovice, Praha, Brno, Český Krumlov, Jindřichův Hradec nebo Strakonice nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Salcburk dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Salcburk. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Salcburk.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Salcburk
Vyhledávání ubytování v Salcburk

Cestování do Salcburk vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Salcburk?

Chcete-li se do Salcburk dostat vlakem, vyberte si ze 11 stanic, včetně Salzburg Hbf, Salzburg Süd, Salzburg Aiglhof, Salzburg Gnigl, Salzburg Kasern a Salzburg Liefering.

Salzburg Hbf
Stanice vzdálené 1.3 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Süd
Stanice vzdálené 4.2 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Aiglhof
Stanice vzdálené 1.6 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Gnigl
Stanice vzdálené 2.1 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Kasern
Stanice vzdálené 4.5 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Liefering
Stanice vzdálené 4.2 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Mülln-Altstadt
Stanice vzdálené 1.2 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Taxham Europark
Stanice vzdálené 3.1 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Aigen
Stanice vzdálené 2.9 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Parsch
Stanice vzdálené 2.1 km od centra Salcburk
Mapa
Salzburg Sam
Stanice vzdálené 2.5 km od centra Salcburk
Mapa
Zobrazit další vlaková nádraží
Zobrazit méně vlakových stanic
Najděte si vlakové jízdenky do Salcburk

Cestování do Salcburk autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Salcburk

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Salcburk, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Cestování do Salcburk s flexibilními termíny
Pokud si v termínu cesty do Salcburk necháte volno, zvýšíte své šance na získání výhodnějšího tarifu u společností LEO Express, Eurolines CH, Hellö a FlixBus, zejména tím, že se vyhnete špičkám.
Sledujte akční nabídky společností FlixBus, Hellö a Eurolines CH.
Autobusové společnosti LEO Express, Eurolines CH, Hellö a FlixBus pořádají v průběhu roku kampaně s akčními cenami jízdného (soutěže, otevření linek...) pro cesty z Mnichov, Londýn, Vídeň, Linec, Curych nebo Budapešť nebo zajímavé slevy (studenti, senioři...).
Porovnejte všechny nabídky autobusů do Salcburk
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky FlixBus, Hellö, Eurolines CH a LEO Express v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Mnichov, Londýn, Vídeň, Linec, Curych nebo Budapešť, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.

Kde jsou autobusová nádraží v Salcburk?

Zde je seznam 3 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Salcburk.

Salzburg Flughafen
Autobusové nádraží 3.7 km od Salcburk
Mapa
Salzburg Hbf/Lastenstr.
Autobusové nádraží 1.5 km od Salcburk
Mapa
Salzburg P+R Süd
Autobusové nádraží 4.0 km od Salcburk
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Salcburk

Letenky do Salcburk

Několik tipů na levné lety do Salcburk

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Salcburk s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Dávejte si pozor na akční nabídky.
Letecké společnosti jako Air Berlin, Air Baltic, Emerald Airways, Eurowings a Germania pravidelně nabízejí zajímavé akce na sociálních sítích nebo jiných komunikačních prostředcích.
Dávejte přednost cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi
Nízkonákladové letecké společnosti do Salcburk vám rozhodně ušetří peníze za let. Všechny služby na palubě však často nejsou zdarma.
Letenka do Salcburk je dražší na poslední chvíli
Čím déle s rezervací letu do Salcburk čekáte, tím vyšší ceny pravděpodobně budou. Proto je nejlepší plánovat svůj pobyt v Salcburk s dostatečným předstihem.

Kde se nacházejí letiště v Salcburk?

Do Salcburk se letecky dostanete na letiště Wolfgang Amadeus Mozart.

Wolfgang Amadeus Mozart
Letiště je od Salcburk vzdáleno 3.6 km
Mapa
Najděte lety do Salcburk

None

None
None
None