Jak se dostat do Záhřeb

Plánujete cestu do Záhřeb? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Záhřeb tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky autobus a lety.

Autobusem do Záhřeb

Dálkový autobus je pro pobyt v Záhřeb mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Záhřeb mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Záhřeb

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Záhřeb, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Záhřeb. Ceny letů do Záhřeb jsou také často atraktivní.

Doprava do Záhřeb v číslech

Země
Chorvatsko
Počet leteckých společností obsluhujících Záhřeb
16
Počet nádraží nebo letišť v Záhřeb
1 letišť
2 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Záhřeb
Vyhledávání ubytování v Záhřeb
Proč hledat jízdenky do Záhřeb s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Záhřeb s Vivanoda?

Při plánování cesty do Záhřeb je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Záhřeb. Proto je při nákupu jízdenky do Záhřeb důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Záhřeb z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Záhřeb k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Záhřeb

Představujeme nejoblíbenější trasy do Záhřeb ze všech velkých evropských měst, ať už autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Záhřeb, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Záhřeb.

Ať už cestujete z Praha, Brno, Ostrava, Znojmo, Vídeň nebo Dubrovník nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Záhřeb dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Záhřeb. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Záhřeb.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Záhřeb
Vyhledávání ubytování v Záhřeb

Cestování do Záhřeb autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Záhřeb

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Záhřeb, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Porovnání cen autobusů do Záhřeb
Vivanoda vám umožní rychle zobrazit všechny ceny a akce společností Hellö, IC Bus, FlixBus a Blablabus. Ať už tedy cestujete z Vídeň, Dubrovník, Curych, Amsterdam, Brusel nebo Hamburk, můžete snadno najít ideální autobusovou jízdenku do Záhřeb.
Nečekejte s rezervací jízdenky do Záhřeb na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Záhřeb například z Vídeň, Dubrovník, Curych, Amsterdam, Brusel nebo Hamburk, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (Blablabus, FlixBus a IC Bus). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Flexibilita termínů: výhoda pro vaši cestu autobusem do Záhřeb
Pokud nemáte konkrétní datum cesty autobusem do Záhřeb, je nejlepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože jízdenky z Đakovo, Skarżysko-Kamienna, Białka Tatrzańska, Opuzen, Poličnik nebo Benkovac jsou často dražší!

Kde jsou autobusová nádraží v Záhřeb?

Zde je seznam 2 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Záhřeb.

Zagreb
Autobusové nádraží 2.2 km od Záhřeb
Mapa
Zagreb
Autobusové nádraží 0.7 km od Záhřeb
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Záhřeb

Letenky do Záhřeb

Několik tipů na levné lety do Záhřeb

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Záhřeb s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Ujistěte se, že nepropásnete žádnou nabídku.
Croatia Airlines, Czech Airlines a EuroLot a další letecké společnosti jsou vždy velmi aktivní v nabídkách slev a akčních cen jízdného, zejména na sociálních sítích.
Nejlepší je letět do Záhřeb v úterý nebo ve středu.
Vyhněte se cestování do Záhřeb v rušné dny, jako jsou víkendy. Lety do Záhřeb jsou v týdnu často mnohem levnější, zejména v úterý a ve středu.
Porovnejte všechny nabídky leteckých společností.
Použití agregátoru letenek, jako je Vivanoda, vám zajistí široký výběr letů do Záhřeb a optimalizuje vaše šance na nalezení nejlepšího letu s leteckými společnostmi jako Easyjet, Turkish Airlines, TAP Portugal, Swiss International Airlines a Lufthansa.

Kde se nacházejí letiště v Záhřeb?

Do Záhřeb se letecky dostanete na letiště Pleso.

Pleso
Letiště je od Záhřeb vzdáleno 8.3 km
Mapa
Najděte lety do Záhřeb

None

None
None
None