Curych
Přímá cesta vlak, spolujízda do Berne
Berne
Viz ceny

Jak se dostat z Curych do Berne?

Plánujete cestu z Berne do Curych a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Curych do Berne, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Curych a Berne, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Curych a Berne, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Curych Berne.

Pro cestu z Curych do Berne máte několik možností dopravy

Vlakové jízdenky Curych Berne

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Curych Berne je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Curych Berne

Spolujízda mezi Curych a Berne je ideální, pokud chcete cestovat do Berne v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Curych nebo Berne.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Curych do Berne, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Curych Berne

Město odjezdu
Curych
Švýcarsko
Cílové město
Berne
Švýcarsko
Vzdálenost
95 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Curych Berne
Hledání ubytování v Berne
Naplánujte si cestu z Curych do Berne jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Curych do Berne jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Curych a Berne, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Curych a Berne s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Curych a Berne

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Curych do Berne?
Rychlost Vlaky z Curych do Berne jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Curych-Berne mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Curych do Berne?
Přátelskost Spolujízda mezi Curych a Berne je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Curych Berne byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Curych? Kam přijedu v Berne?

Odjezdová nádraží v Curych

Zurich HB
Mapa
Zürich Flughafen
Mapa

Příjezdová nádraží v Berne

Berne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Curych Berne
Hledání ubytování v Berne

Vlaky Curych Berne

Průměrná doba jízdy vlakem z Curych do Berne závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Berne jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Curych do Berne lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Curych do Berne existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Curych do Berne

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Curych Berne

Spolujízda Curych Berne

Průměrné náklady na spolujízdu z Curych do Berne závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Curych do Berne, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Curych a Berne závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Curych Berne

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Curych Berne
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu