Cestujte z Curych na Brno

Uspořádejte si výlet Curych na Brno v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Curych na Brno v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Curych
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Curych
Vídeň
Brno
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Curych
Mnichov
Brno
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Curych Brno

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost632 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Curych na Brno?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Curych Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Curych Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Curych a Brno na mapě i na trase Curych Brno a různé body korespondence (Letiště Turany, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Letiště Zurich, Stanice Zurich HB, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Všechny druhy dopravy Curych Brno

Na výlet Curych (Švýcarsko) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 632 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Curych-Brno,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Curych-Brno bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Curych-Vídeň a Vídeň-Brno,
Nalodíte se na autobus Eurolines CH Curych, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží (VIB) Vienna International Busterminal (0.1 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží Zurich (na 1.9 km od Curych) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,Ja%(dist_unit)sile dorazil Vídeň, vezměte další autobus LEO Express, Hellö nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Brno ( Česká Republika).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Brno od Curych ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Curych-Mnichov a Mnichov-Brno
Výjezd Curych a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Zurich ZRH 9.2 km, pro odbavení zavazadel na let Mnichov (letiště Franz Josef Strauss, Kód IATA: MUC) provozovaný společností Swiss International Airlines, Lufthansa nebo Cyprus Airways.Z Mnichov, vezměte si další letadlo se bmi Regional, které vás dopraví Turany (Brno, Česká Republika).
Není možné jít přímo z Curych na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakCurych-Vídeň a použití autobus do cíle.
Vlaky Railjet (RJ) MÁV nebo ÖBB to Vídeň opustit vlakové nádraží Zurich HB na Curych, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)