Cestujte z Curych na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Curych na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Curych na Karlovy Vary v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Curych
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby
2
Curych
Praha
Karlovy Vary
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Curych
Frankfurt nad Mohanem
Karlovy Vary
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Curych Karlovy Vary

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost449 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Curych na Karlovy Vary?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Curych Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Curych Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Curych a Karlovy Vary na mapě i na trase Curych Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Letiště Zurich, Stanice Zurich HB, Autobusové nádraží Zurich, Autobusové nádraží Zurich) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Všechny druhy dopravy Curych Karlovy Vary

Na výlet Curych (Švýcarsko) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 449 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Curych-Karlovy Vary,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Curych-Karlovy Vary bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Curych-Frankfurt nad Mohanem a Frankfurt nad Mohanem-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Curych, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Frankfurt central station (1.5 km z Frankfurt nad Mohanem, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Zurich (na 1.3 km od Curych) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Frankfurt nad Mohanem,Ja%(dist_unit)sile dorazil Frankfurt nad Mohanem, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Karlovy Vary ( Česká Republika).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Karlovy Vary od Curych, Můžete si vzít letCurych-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Curych a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Zurich ZRH 9.2 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Curych na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakCurych-Frankfurt nad Mohanem a použití autobus do cíle.
Vlaky ICE nebo InterCity (IC) Deutsche Bahn nebo SBB CFF FFS to Frankfurt nad Mohanem opustit vlakové nádraží Zurich HB na Curych, Příjezd naFrankfurt nad Mohanem bude na stanici Frankfurt (Main) Hbf Nachází se cca 1.3 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)