Doporučená trasa
Curych
Přímá cesta spolujízda, autobus do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Alternativní trasy
Curych
Cesta lety, autobus, vlak, spolujízda do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Curych
Cesta lety, vlak, spolujízda, autobus do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny

Jak se dostat z Curych do Karlovy Vary?

Plánujete cestu z Karlovy Vary do Curych a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Curych do Karlovy Vary, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Curych a Karlovy Vary, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, SBB CFF FFS, Eurolines CH, FlixBus nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Curych a Karlovy Vary, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Curych Karlovy Vary.

Pro cestu z Curych do Karlovy Vary máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Curych Karlovy Vary

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Curych do Karlovy Vary a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Curych Karlovy Vary

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Curych Karlovy Vary je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Curych Karlovy Vary

Z Curych do Karlovy Vary létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Karlovy Vary v rekordním čase.

Spolujízda Curych Karlovy Vary

Spolujízda mezi Curych a Karlovy Vary je ideální, pokud chcete cestovat do Karlovy Vary v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Curych nebo Karlovy Vary.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Curych do Karlovy Vary, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Curych Karlovy Vary

Město odjezdu
Curych
Švýcarsko
Cílové město
Karlovy Vary
Česká Republika
Vzdálenost
449 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Curych Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary
Naplánujte si cestu z Curych do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Curych do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Curych a Karlovy Vary, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, SBB CFF FFS, Eurolines CH, FlixBus nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Curych a Karlovy Vary s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Curych a Karlovy Vary

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Curych do Karlovy Vary?
Komfort Vlaky mezi Curych a Karlovy Vary obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Curych do Karlovy Vary jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Flexibilita Časy vlaků Curych Karlovy Vary mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Curych-Karlovy Vary mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Curych do Karlovy Vary?
Ceny Autobusové jízdenky z Curych do Karlovy Vary jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Karlovy Vary (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Curych a Karlovy Vary jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Curych do Karlovy Vary překonávají vzdálenost 449 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Karlovy Vary.
Komfort Autobusy mezi Curych a Karlovy Vary mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Curych do Karlovy Vary?
Výběr leteckých společností Z Curych do Karlovy Vary létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Curych a Karlovy Vary je nejrychlejší způsob, jak urazit 449 km mezi Curych a Karlovy Vary.
Ceny Letenky z Curych do Karlovy Vary mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Curych Karlovy Vary mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Curych do Karlovy Vary?
Flexibilní Spolujízda z Curych do Karlovy Vary je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Curych do Karlovy Vary je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Curych do Karlovy Vary může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Curych? Kam přijedu v Karlovy Vary?

Odjezdová autobusová nádraží v Curych

Zurich
Mapa
Zurich
Mapa

Odjezdová nádraží v Curych

Zurich HB
Mapa

Letiště odletu v Curych

Zurich
Mapa

Karlovy Vary příjezdová autobusová nádraží

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa
Vyhledávání jízdenek Curych Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary

Autobus Curych Karlovy Vary

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Curych - Karlovy Vary se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Curych do Karlovy Vary na Vivanoda.

Autobusy mezi Curych a Karlovy Vary obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Curych a Karlovy Vary je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Curych-Karlovy Vary si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Curych Karlovy Vary

Eurolines CH
Eurolines CH
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Curych Karlovy Vary

Vlaky Curych Karlovy Vary

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Curych do Karlovy Vary zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Curych do Karlovy Vary lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Curych do Karlovy Vary, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Curych a Karlovy Vary.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Curych do Karlovy Vary alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Curych do Karlovy Vary

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Curych Karlovy Vary

Lety Curych Karlovy Vary

Letecké společnosti Curych Karlovy Vary

Czech Airlines
Czech Airlines
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Curych Karlovy Vary

Spolujízda Curych Karlovy Vary

Doba trvání společné jízdy mezi Curych a Karlovy Vary závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Curych do Karlovy Vary závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Curych do Karlovy Vary, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Curych do Karlovy Vary závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Curych Karlovy Vary

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Curych Karlovy Vary
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu