Cestujte z Drážďany na Hannover

Uspořádejte si výlet Drážďany na Hannover v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Drážďany na Hannover v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Drážďany
Hannover
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Drážďany Hannover

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost312 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Drážďany na Hannover ?

Hannover je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Drážďany na Hannover dopravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Hannover a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Deutsche Bahn, ADAC PostBus, Blablacar nebo FlixBus dosáhnout Hannover,

Které dopravní společnosti mají jít Drážďany na Hannover?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Drážďany-Hannover IC 56 vlak z vlakového nádraží Dresden Hbf (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Hannover Hbf při příjezdu (0.7 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ADAC PostBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Dresden na Drážďany a to Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße (Sasko Německo)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Drážďany (autobusová zastávka Dresden na 0.3 km od centra) a města Hannover tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.9 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Drážďany-Hannover (313 km)

Všechny druhy dopravy Drážďany Hannover

Na výlet Drážďany (Sasko, Německo) na Hannover (Dolní Sasko, Německo) ve vzdálenosti 312 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Drážďany-Hannover často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Drážďany, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (0.9 km z Hannover, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Dresden (na 0.3 km od Drážďany) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Hannover,
Vlak Drážďany Hannover je přímý.
Vlaky ICE nebo IC 56 Deutsche Bahn to Hannover opustit vlakové nádraží Dresden Hbf na Drážďany, Příjezd naHannover bude na stanici Hannover Hbf Nachází se cca 0.7 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Drážďany-Hannover,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)