Cestujte z Drážďany na Mnichov

Uspořádejte si výlet Drážďany na Mnichov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Drážďany na Mnichov v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Drážďany
Mnichov
/
  • Získejte sazby
2
Drážďany
Praha
Mnichov
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Drážďany
Regensburg
Mnichov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Drážďany Mnichov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost359 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Drážďany na Mnichov?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Drážďany Mnichov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Drážďany Mnichovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Drážďany a Mnichov na mapě i na trase Drážďany Mnichov a různé body korespondence (Autobusové nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusové nádraží Munich central bus station, Autobusové nádraží Munich Airport, Letiště Franz Josef Strauss, Autobusové nádraží München Flughafen, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Mnichov

Které dopravní společnosti mají jít Drážďany na Mnichov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Drážďany-Mnichov (360 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Munich central bus station (Bavorsko Německo)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Drážďany (autobusová zastávka Dresden na 0.3 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.4 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží Dresden na Drážďany a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Síť DeinBus zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.4 km od centra.
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bavorsko Německo)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Drážďany-Praha IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Dresden Hbf (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prague hlavní nádraží při příjezdu (1.8 km z centra)
Vogtlandbahn provozuje linku z Regensburg na Mnichov odjíždějící vlakem ALX Regensburg Hbf se dostanete na vlakové nádraží München Hbf (Bavorsko Německo)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Mnichov (příjezd na letiště Franz Josef Strauss MUC)

Všechny druhy dopravy Drážďany Mnichov

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Drážďany na Mnichov

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Drážďany-Mnichov jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Mnichov!

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Drážďany-Mnichov cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Drážďany na Mnichov autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Drážďany a Mnichov,

Autobusové společnosti na internetu Drážďany Mnichov výlet

Přímou linku provozuje pouze autokarová společnost FlixBus Drážďany Mnichov,

FlixBus Drážďany Mnichov

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Drážďany a Mnichov a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Mnichov, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

  • Budete cestovat z Drážďany na Mnichovna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 359 km cesty.
  • Pokud je délka cesty Drážďany a Mnichov autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Drážďany Mnichov jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Mnichov brzy ráno.

Autobusové zastávky v Drážďany

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Drážďany 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Název cíle “Mnichov'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Dresden

Autobusové zastávky při příjezdu v Mnichov

Jakmile autobus dorazí Mnichov, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

  • Munich central bus station
  • München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

vlak Drážďany na Mnichov

Drážďany Mnichov vlakové společnosti

Mezi 2 dopravci provozují železniční dopravu Drážďany a Mnichov: Deutsche Bahn a Vogtlandbahn.
Deutsche Bahn Drážďany MnichovVogtlandbahn Drážďany Mnichov

Existuje přímý vlak na Drážďany-Mnichov road?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Drážďany na Mnichov bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Drážďany

  • Dresden Hbf

Železniční stanice v Mnichov

  • München Hbf

Levné lety z Drážďany na Mnichov

Které letecké společnosti létají mezi Drážďany a Mnichov ?

Města Drážďany a Mnichov nejsou spojeny s přímým letem, ale Czech Airlines je letecká společnost, do které můžete cestovat Mnichov,
Czech Airlines Drážďany Mnichov

Cílové letiště v Mnichov

  • MUC Franz Josef Strauss

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)