Cestujte z Drážďany na Přerov

Uspořádejte si výlet Drážďany na Přerov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Drážďany na Přerov v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Drážďany
Přerov
/
  • Získejte sazby
2
Drážďany
Vídeň
Přerov
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Drážďany
Praha
Přerov
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Drážďany Přerov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost318 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Drážďany na Přerov ?

Vybrali jste si Přerov jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Drážďany a jak najít to nejlepší Drážďany na Přerov přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat datum odjezdu Přerov pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Drážďany - Přerov nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Russian Railways, Hellö, ÖBB, Deutsche Bahn, LEO Express nebo Emerald Airways dosáhnout Přerov,

Které dopravní společnosti mají jít Drážďany na Přerov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Drážďany-Přerov (319 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Vídeň-Přerov Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Vídeň na Přerov odjíždějící vlakem Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
LEO Express spojuje kolejnice Praha-Přerov vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
Deutsche Bahn nabízí linku z Drážďany na Vídeň odjíždějící vlakem IC/EC 27 Dresden Hbf se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Hellö zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Dresden na Drážďany a to (VIB) Vienna International Busterminal (Vídeň Rakousko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Drážďany (autobusová zastávka Dresden central station na 1.2 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra. a od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Přerov ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Darwin Airline udělá let z letiště Dresden DRS se nachází v 8.5 km centru města Drážďany na Vídeň (příjezd na letiště Vienna-Schwechat International VIE)
Emerald Airways zajišťuje rotaci z letiště Dresden Nachází se na severovýchodě města Drážďany, Německo) Vídeň (sloužící letišti Vienna-Schwechat International VIE)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)