Cestujte z Drážďany na Wurzburg

Uspořádejte si výlet Drážďany na Wurzburg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Drážďany na Wurzburg v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Drážďany
Wurzburg
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Drážďany Wurzburg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost304 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Drážďany na Wurzburg?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Drážďany Wurzburg, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Drážďany Wurzburgkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Drážďany a Wurzburg na mapě i na trase Drážďany Wurzburg a různé body korespondence (Autobusové nádraží Würzburg, Hauptbahnhof, Stanice Würzburg Hbf, Stanice Würzburg-Zell, Autobusové nádraží Dresden, Autobusové nádraží Dresden, Schlesischer Platz, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Wurzburg

Které dopravní společnosti mají jít Drážďany na Wurzburg?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Dresden na Drážďany a to Würzburg, Hauptbahnhof (Bavorsko Německo)
ADAC PostBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Norimberk (autobusová zastávka Nürnberg na 1.3 km od centra) a města Wurzburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Würzburg, Hauptbahnhof Nachází se asi 1 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Drážďany-Wurzburg (305 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Frankfurt nad Mohanem-Wurzburg Euronight vlak z vlakového nádraží Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof (11 km z centra města) a slouží vlakové stanici Würzburg Hbf při příjezdu (1 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linky z Drážďany na Erfurt odjíždějící vlakem ICE Dresden Hbf se dostanete na vlakové nádraží Erfurt Hbf (Durynsko Německo) a Erfurt-Wurzburg RE vlak z vlakového nádraží Erfurt Hbf (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Würzburg Hbf při příjezdu (1 km z centra)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Dresden DRS se nachází v 8.5 km centru města Drážďany na Frankfurt nad Mohanem (příjezd na letiště Frankfurt International FRA)
Air Berlin zajišťuje rotaci z letiště Dresden Nachází se na severovýchodě města Drážďany, Německo) Norimberk (sloužící letišti Metropolitan Area NUE)

Všechny druhy dopravy Drážďany Wurzburg

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Drážďany na Wurzburg

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže máte více šancí najít Drážďany-Wurzburg jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Wurzburg,

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Drážďany-Wurzburg jízda. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Drážďany na Wurzburg autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Drážďany a Wurzburg,

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Drážďany a Wurzburg?

Chcete-li se dostat Wurzburg autobusem od Drážďany, máte pouze autobusovou společnost FlixBus, která slouží těmto dvěma městům.

FlixBus Drážďany Wurzburg

Stále můžete mít pochybnosti Wurzburg autobusem. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Wurzburg,

 • Budete cestovat z Drážďany na Wurzburgna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 304 km cesty.
 • Velmi nízké ceny! NaDrážďany Wurzburg linka, přepravné jízdné jsou často nepřekonatelné ve srovnání s jinými druhy dopravy: spolujízda nebo vlak.

Autobusové zastávky v Drážďany

Doporučujeme, abyste dorazili na Drážďany autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Wurzburg'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Dresden

Autobusové zastávky při příjezdu v Wurzburg

v Wurzburg, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Würzburg, Hauptbahnhof

vlak Drážďany na Wurzburg

Drážďany Wurzburg vlakové společnosti

Jedná se o 2 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Wurzburg: ÖBB a Deutsche Bahn.
ÖBB Drážďany WurzburgDeutsche Bahn Drážďany Wurzburg

Noční vlak Drážďany Wurzburg

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Wurzburg protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Meziměstský vlak Drážďany Wurzburg

Železniční stanice je čtrnáct Drážďany a Wurzburg jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Regionální vlak Drážďany Wurzburg

Vysokorychlostní vlak Drážďany Wurzburg

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Drážďany na Wurzburg vlakem.

Existuje přímý vlak na Drážďany-Wurzburg road?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Drážďany na Wurzburg bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Drážďany

 • Dresden Hbf

Železniční stanice v Wurzburg

 • Würzburg Hbf

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)