Cestujte z Duisburg na Dusseldorf

Uspořádejte si výlet Duisburg na Dusseldorf v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Duisburg na Dusseldorf v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Duisburg
Dusseldorf
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Dusseldorf

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost23 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Duisburg na Dusseldorf ?

Dusseldorf je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Duisburg na Dusseldorf dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Dusseldorf, Jednoduše zadejte své datum cesty do Dusseldorf a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Duisburg - Dusseldorf nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Deutsche Bahn, EuroBahn, FlixTrain, ÖBB, SBB CFF FFS, HKX, FlixBus nebo Blablacar dosáhnout Dusseldorf,

Všechny druhy dopravy Duisburg Dusseldorf

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Duisburg na Dusseldorf

Duisburg Dusseldorf železniční společnosti

Železnice Deutsche Bahn, HKX, EuroBahn, FlixTrain, ÖBB a SBB CFF FFS jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Dusseldorf,
Deutsche Bahn Duisburg DusseldorfHKX Duisburg DusseldorfEuroBahn Duisburg DusseldorfFlixTrain Duisburg DusseldorfÖBB Duisburg DusseldorfSBB CFF FFS Duisburg Dusseldorf

Je možné jet přímo vlakem z Duisburg na Dusseldorf?

Ano, je možné odejít Duisburg na Dusseldorf vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Duisburg-Dusseldorf vlaková jízdenka na Vivanodě.

Vysokorychlostní vlak Duisburg Dusseldorf

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Duisburg a Dusseldorf s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Duisburg Dusseldorf

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Duisburg a Dusseldorf s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Regionální vlak Duisburg Dusseldorf

Železniční stanice z Duisburg

  • Duisburg Hbf

Příjezd vlakových stanic v Dusseldorf

  • Düsseldorf Flughafen
  • Düsseldorf Hbf

Duisburg na Dusseldorf autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Duisburg na Dusseldorf, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Autobusové společnosti na internetu Duisburg Dusseldorf výlet

Města autobusů obsluhuje několik autobusových společností Duisburg a Dusseldorf s přímou autobusovou linkou: FlixBus a ADAC PostBus.

FlixBus Duisburg DusseldorfADAC PostBus Duisburg Dusseldorf

Stále můžete mít pochybnosti Dusseldorf autobusem. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Dusseldorf, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

  • Budete cestovat z Duisburg na Dusseldorfna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 23 km cesty.
  • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Duisburg Dusseldorf trenéři jsou vybaveni.

Odlet autobusové stanice v Duisburg

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Duisburg 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Dusseldorf„je třeba zmínit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Duisburg

Příjezd autobusových nádraží v Dusseldorf

Jakmile autobus zastaví na Dusseldorf, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

  • Düsseldorf

Carpool od Duisburg na Dusseldorf

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže máte více šancí najít Duisburg-Dusseldorf jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Dusseldorf!

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Duisburg-Dusseldorf s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)