Cestujte z Duisburg na Frankfurt nad Mohanem

Uspořádejte si výlet Duisburg na Frankfurt nad Mohanem v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Duisburg na Frankfurt nad Mohanem v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Duisburg
Frankfurt nad Mohanem
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost199 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Duisburg na Frankfurt nad Mohanem?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Duisburg Frankfurt nad Mohanem, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Duisburg Frankfurt nad Mohanemkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Duisburg a Frankfurt nad Mohanem na mapě i na trase Duisburg Frankfurt nad Mohanem a různé body korespondence (Letiště Frankfurt International, Stanice Frankfurt (Main) Hbf, Stanice Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof, Autobusové nádraží Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusové nádraží Frankfurt am Main, Flughafen, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Frankfurt nad Mohanem

Všechny druhy dopravy Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Duisburg na Frankfurt nad Mohanem

Meziměstský vlak Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Duisburg a Frankfurt nad Mohanem s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Vysokorychlostní vlak Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Duisburg a Frankfurt nad Mohanem. Často pracují na vyhrazených tratích.

Noční vlak Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Frankfurt nad Mohanem protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Regionální vlak Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Je možné jet přímo vlakem z Duisburg na Frankfurt nad Mohanem?

Ano, Duisburg na Frankfurt nad Mohanem trasu obsluhuje přímý vlak. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Duisburg-Frankfurt nad Mohanem vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Duisburg Frankfurt nad Mohanem vlakové společnosti

Železnice Deutsche Bahn, HKX a SBB CFF FFS jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Frankfurt nad Mohanem,
Deutsche Bahn Duisburg Frankfurt nad MohanemHKX Duisburg Frankfurt nad MohanemSBB CFF FFS Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Železniční stanice z Duisburg

 • Duisburg Hbf

Železniční stanice v Frankfurt nad Mohanem

 • Frankfurt (Main) Hbf
 • Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof

Carpool od Duisburg na Frankfurt nad Mohanem

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Duisburg-Frankfurt nad Mohanem jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Frankfurt nad Mohanem,

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Duisburg-Frankfurt nad Mohanem cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Duisburg na Frankfurt nad Mohanem autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Duisburg na Frankfurt nad Mohanem, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Duisburg Frankfurt nad Mohanem ?

Trasa autobusu Duisburg Frankfurt nad Mohanem je provozována beze změn autobusovými společnostmi ADAC PostBus a FlixBus.

ADAC PostBus Duisburg Frankfurt nad MohanemFlixBus Duisburg Frankfurt nad Mohanem

Stále můžete mít pochybnosti Frankfurt nad Mohanem autobusem. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Frankfurt nad Mohanem,

 • Flotila vozů ADAC PostBus nebo FlixBus je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuDuisburg Frankfurt nad Mohanem silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 199 km cesty.
 • Moderní autobusy, které provozují linku Duisburg Frankfurt nad Mohanem mít toalety a pohodlná sklápěcí sedadla, díky nimž budete cestovat v optimálních podmínkách.

Autobusové zastávky v Duisburg

Budete se muset dostavit Duisburg zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Název cíle “Frankfurt nad Mohanem'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • Duisburg

Příjezd autobusových nádraží v Frankfurt nad Mohanem

v Frankfurt nad Mohanem, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)