Cestujte z Duisburg na Mnichov

Uspořádejte si výlet Duisburg na Mnichov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Duisburg na Mnichov v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Duisburg
Mnichov
/
/
 • Získejte sazby
2
Duisburg
Kolín nad Rýnem
Mnichov
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Duisburg
Frankfurt nad Mohanem
Mnichov
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
4
Duisburg
Heidelberg
Mnichov
/
/
/
 • Získejte sazby
5
Duisburg
Stuttgart
Mnichov
/
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Mnichov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost503 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Duisburg na Mnichov?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Duisburg Mnichov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Duisburg Mnichovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Duisburg a Mnichov na mapě i na trase Duisburg Mnichov a různé body korespondence (Stanice München Hbf, Autobusové nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusové nádraží Munich central bus station, Letiště Franz Josef Strauss, Stanice Duisburg Hbf, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Mnichov

Všechny druhy dopravy Duisburg Mnichov

Na výlet Duisburg (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Mnichov (Bavorsko, Německo) ve vzdálenosti 503 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Duisburg Mnichov je přímý.
Vlaky CityNightLine Pollux nebo ICE Deutsche Bahn to Mnichov opustit vlakové nádraží Duisburg Hbf na Duisburg, Příjezd naMnichov bude na stanici München Hbf Nachází se cca 1.6 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Duisburg-Mnichov často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo ADAC PostBus Duisburg, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (0.4 km z Mnichov, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Duisburg (na 0.5 km od Duisburg) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Mnichov,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Duisburg-Mnichov,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Mnichov od Duisburg, Můžete si vzít letKolín nad Rýnem-Mnichov pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Kolín nad Rýnem a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Cologne Bonn CGN 14 km, pro odbavení zavazadel na let Mnichov (letiště Franz Josef Strauss, Kód IATA: MUC) provozovaný společností Air Berlin nebo Germanwings.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)