Cestujte z Folegandros na Atény

Uspořádejte si výlet Folegandros na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Folegandros na Atény v letadlo, trajekt

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Folegandros
Atény
 • Získejte sazby
2
Folegandros
Miloš
Atény
/
 • Získejte sazby
3
Folegandros
Sifnos
Atény
 • Získejte sazby

Cestovat Folegandros Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost184 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Folegandros na Atény ?

Plánujete výlet Folegandros na Atény a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Folegandros Atény? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety a trajekt cestovat do Atény z Folegandros Stačí zadat data cesty do Atény pak Vivanoda udělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Folegandros, budete cestovat s Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, Hellenic Seaways, Zante Ferries, Olympic Air, LANE Sea Line, ANEK Lines nebo Sea Jets do trajekt nebo lety,

Všechny druhy dopravy Folegandros Atény

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Folegandros na Atény trajekt

Naloďování trajektů do Atény z přístavu Folegandros je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Na rozdíl od jiných druhů dopravy začínají prázdniny, jakmile nastoupíte na palubu, kde plně využíváte výhody zařízení nabízených Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries. Vivanoda zobrazí všechny nabídky trajektů od různých společností, aby vám pomohl získat nejnižší Folegandros Atény trajektové ceny.

Proč vzít Folegandros Atény Ferry?

 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Atény úplně uvolněné.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Folegandros na trajektu Zante Ferries, Sea Jets, LANE Sea Line nebo Aegean Speed Lines máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.

Jaké jsou Folegandros Atény trajektové společnosti?

Několik trajektových společností pluje z Folegandros na Atény s přímou službou: Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets a Zante Ferries.

Aegean Speed Lines Folegandros AtényLANE Sea Line Folegandros AténySea Jets Folegandros AtényZante Ferries Folegandros Atény

Folegandros trajektové terminály

Prezentujte se na trajektovém terminálu města Folegandros dodržení lhůty stanovené společností Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries. Po tomto období je společnost oprávněna odmítnout nástup na palubu. Přejděte na čítač Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries na Folegandros trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Folegandros
 • Folegandros

Atény trajektové terminály

 • Athens Piraeus E6
 • Athens Piraeus E1

Levné lety z Folegandros na Atény

Které letecké společnosti provozují lety na Folegandros Atény výlet?

Tento let naplánuje pouze jedna letecká společnost: Olympic Air.
Olympic Air Folegandros Atény

Cílové letiště v Atény

 • ATH Eleftherios Venizelos International

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)