Doporučená trasa
Graz
Přímá cesta autobus, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny
Alternativní trasy
Graz
Cesta autobus, spolujízda do Lublaň
Lublaň
Cesta autobus, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny

Jak se dostat z Graz do Terst?

Plánujete cestu z Terst do Graz a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Graz do Terst, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Graz a Terst, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Hellö, Blablabus, FlixBus nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Graz a Terst, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Graz Terst.

Pro cestu z Graz do Terst máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Graz Terst

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Graz do Terst a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Spolujízda Graz Terst

Spolujízda mezi Graz a Terst je ideální, pokud chcete cestovat do Terst v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Graz nebo Terst.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Graz do Terst, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Graz Terst

Město odjezdu
Graz
Rakousko
Štýrsko
Cílové město
Terst
Itálie
Friuli-Venezia Giulia
Vzdálenost
203 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Graz Terst
Hledání ubytování v Terst
Naplánujte si cestu z Graz do Terst jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Graz do Terst jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Graz a Terst, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Hellö, Blablabus, FlixBus nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Graz a Terst s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Graz a Terst

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Graz do Terst?
Ceny Autobusové jízdenky z Graz do Terst jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Terst (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Graz a Terst mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Graz do Terst?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Graz do Terst na životní prostředí.
Komfort Po celou dobu cesty z Graz do Terst musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.

Odkud začít v Graz? Kam přijedu v Terst?

Odjezdová autobusová nádraží v Graz

Graz Hauptbahnhof
Mapa
Graz Puntigam
Mapa

Terst příjezdová autobusová nádraží

Trieste Centrale
Mapa
Vyhledávání jízdenek Graz Terst
Hledání ubytování v Terst

Autobus Graz Terst

Četnost odjezdů do Graz z Terst se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Terst, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Graz a Terst je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Graz-Terst si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Graz Terst

Hellö
Hellö
Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Graz Terst

Spolujízda Graz Terst

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Graz do Terst závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Graz do Terst, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Graz a Terst závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Graz Terst

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Graz Terst

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu