Cestujte z Kalamata na Atény

Uspořádejte si výlet Kalamata na Atény v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Kalamata na Atény v trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Kalamata
Atény
  • Získejte sazby
2
Kalamata
Kythira
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Kalamata Atény

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost176 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kalamata na Atény?

Nabízíme 2 tras trajekt připravit si cestu Kalamata Atény, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kalamata Aténykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kalamata a Atény na mapě i na trase Kalamata Atény a různé body korespondence (Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Námořní stanice Kalamata, Námořní stanice Kalamata) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Atény

Které dopravní společnosti mají jít Kalamata na Atény?

Námořní společnosti
Lodě Lane Sea Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Kalamata a to Kythira (Kythira na 16 km z města) a mezi Kythira a Atény kde budou sloužit přístavům Kythira a Athens Piraeus E6 16 km a 7.4 km od centra jejich měst.
LANE Sea Line trajekty dělají přechody mezi přístavem Kalamata a to Kythira (Kythira na 16 km z města) a mezi Kythira a Atény kde budou sloužit přístavům Kythira a Athens Piraeus E1 16 km a 9.1 km od centra jejich měst.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)