Cestujte z Kalamata na Chania

Uspořádejte si výlet Kalamata na Chania v letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kalamata na Chania v letadlo

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kalamata
Chania
  • Získejte sazby

Cestovat Kalamata Chania

Způsoby dopravyletadlo
vzdálenost241 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kalamata na Chania?

Nabízíme 1 tras letadlo připravit si cestu Kalamata Chania, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kalamata Chaniakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kalamata a Chania na mapě i na trase Kalamata Chania a různé body korespondence (Letiště Souda, Letiště Kalamata) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Chania

Které dopravní společnosti mají jít Kalamata na Chania?

Letecké společnosti
Aegean Airlines letí z letiště Kalamata KLX se nachází v 7.8 km centru města Kalamata na Soluň (příjezd na letiště Makedonia SKG) a z letiště Makedonia Nachází se na severovýchodě města Soluň, Řecko) Chania (sloužící letišti Souda CHQ)
Ryanair zajišťuje rotaci z letiště Makedonia SKG se nachází v 12 km centru města Soluň na Chania (příjezd na letiště Souda CHQ)
Olympic Air provozuje let z letiště Makedonia Nachází se na severovýchodě města Soluň, Řecko) Chania (sloužící letišti Souda CHQ)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)