Cestujte z Kalamata na Kos

Uspořádejte si výlet Kalamata na Kos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kalamata na Kos v letadlo, trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kalamata
Soluň
Kos
  • Získejte sazby

Cestovat Kalamata Kos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost460 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Kalamata na Kos ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Kalamata na Kos? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety a trajekt cestovat do Kos z Kalamata Vyplňte datum cesty do Kos a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně trajekt a lety Blue Star Ferries nebo Aegean Airlines dosáhnout Kos,

Všechny druhy dopravy Kalamata Kos

Na výlet Kalamata (Peloponés, Řecko) na Kos (Dodekané, Řecko) ve vzdálenosti 460 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Kos od Kalamata, Můžete si vzít letKalamata-Soluň pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Kalamata a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Kalamata KLX 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Soluň (letiště Makedonia, Kód IATA: SKG) provozovaný společností Aegean Airlines.
Neexistuje žádný přímý přechod Kalamata Kosbudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Soluň-Kos,
Pustíte se do přístavu Thessaloniki na 3.6 km z Soluňna palubě lodi Blue Star Ferries. Loď bude kotvit v přístavuKos na 1 km od Kos, Doporučujeme vám jít do přístavuSoluň pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)