Cestujte z Kalamata na Preveza

Uspořádejte si výlet Kalamata na Preveza v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Kalamata na Preveza v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Kalamata
Atény
Preveza
  • Získejte sazby
2
Kalamata
Kythira
Atény
Preveza
  • Získejte sazby

Cestovat Kalamata Preveza

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost244 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kalamata na Preveza?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Kalamata Preveza, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kalamata Prevezakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kalamata a Preveza na mapě i na trase Kalamata Preveza a různé body korespondence (Letiště Aktion, Námořní stanice Kalamata, Námořní stanice Kalamata) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Preveza

Všechny druhy dopravy Kalamata Preveza

Na výlet Kalamata (Peloponés, Řecko) na Preveza (Řecko) ve vzdálenosti 244 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Neexistuje žádný přímý přechod Kalamata Prevezabudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Kalamata-Kythira a Kythira-Atény,
Pustíte se do přístavu Kalamata na 1.9 km z Kalamatana palubě lodi Lane Sea Lines nebo LANE Sea Line. Loď bude kotvit v přístavuKythira na 16 km od Kythira, Doporučujeme vám jít do přístavuKalamata pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Preveza z Kalamata: Kythira-Atény se společností Lane Sea Lines nebo LANE Sea Line.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Preveza od Kalamata, Můžete si vzít letAtény-Preveza pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Preveza (letiště Aktion, Kód IATA: PVK) provozovaný společností Aegean Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)