Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda do Bohumín
Bohumín
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta vlak, spolujízda do Bohumín
Bohumín
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Bohumín?

Plánujete cestu z Bohumín do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Bohumín, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Bohumín, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Bohumín, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Bohumín.

Pro cestu z Karlovy Vary do Bohumín máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Bohumín

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Bohumín a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Bohumín

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Bohumín je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Karlovy Vary Bohumín

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Bohumín je ideální, pokud chcete cestovat do Bohumín v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Bohumín.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Bohumín, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Bohumín

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Bohumín
Česká Republika
Vzdálenost
393 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Bohumín jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Bohumín jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Bohumín, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Bohumín s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Bohumín

Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Bohumín?
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Bohumín je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Bohumín je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Bohumín může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Bohumín?
Rychlost Vlaky z Karlovy Vary do Bohumín jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Karlovy Vary nebo Bohumín se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Bohumín mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Bohumín mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Bohumín?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Bohumín jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Bohumín, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Bohumín mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Bohumín překonávají vzdálenost 393 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bohumín.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Bohumín?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Příjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín

Autobus Karlovy Vary Bohumín

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Bohumín se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Bohumín na Vivanoda.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Bohumín obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Bohumín je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Karlovy Vary-Bohumín online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Bohumín

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Bohumín

Vlaky Karlovy Vary Bohumín

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Bohumín zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Bohumín lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Karlovy Vary do Bohumín, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Karlovy Vary a Bohumín.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Bohumín alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Bohumín

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Bohumín

Spolujízda Karlovy Vary Bohumín

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Bohumín závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Bohumín závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Bohumín, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Bohumín

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Bohumín

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu