Cestujte z Karlovy Vary na Bohumín

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Bohumín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Karlovy Vary na Bohumín v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Bohumín
/
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Zebrzydowice
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby
3
Karlovy Vary
Praha
Bohumín
/
/
/
  • Získejte sazby
4
Karlovy Vary
Katovice
Bohumín
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Bohumín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost393 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Karlovy Vary na Bohumín?

Nabízíme 4 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Karlovy Vary Bohumín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Karlovy Vary Bohumínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Karlovy Vary a Bohumín na mapě i na trase Karlovy Vary Bohumín a různé body korespondence (Autobusové nádraží Bohumín, Stanice Bohumin, Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Stanice Carlsbad Nádraží) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bohumín

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Bohumín?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Bohumín (394 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Bohumín ( Česká Republika)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Karlovy Vary-Katovice vlak z vlakového nádraží Carlsbad Nádraží (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Katowice Glowny při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Bohumín odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
ÖBB spojuje kolejnice Katovice-Bohumín Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Bohumín

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 393 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Bohumín,
Není možné jít přímo z Karlovy Vary na Bohumínbez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Bohumín a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Bohumín opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naBohumín bude na stanici Bohumin Nachází se cca 0.4 km min.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Bohumín bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Bohumín,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Bohumín ( Česká Republika).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)