Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda, autobus do Brno
Brno
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Brno
Brno
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Brno?

Plánujete cestu z Brno do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Brno, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Brno, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Brno, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Brno.

Pro cestu z Karlovy Vary do Brno máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Brno

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Brno a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Spolujízda Karlovy Vary Brno

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Brno je ideální, pokud chcete cestovat do Brno v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Brno.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Brno, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Brno

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Brno
Česká Republika
Vzdálenost
294 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Brno
Hledání ubytování v Brno
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Brno jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Brno jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Brno, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Brno s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Brno

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Brno?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Brno jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Brno jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Brno (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Brno, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Brno mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Brno překonávají vzdálenost 294 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Brno.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Brno?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Brno je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Brno je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Brno je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Brno může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Brno byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Brno?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Brno příjezdová autobusová nádraží

Brno Hotel Grand
Mapa
Brno
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Brno
Hledání ubytování v Brno

3 tipy pro levnější cestování mezi Karlovy Vary a Brno

Rozhodli jste se cestovat z Karlovy Vary do Brno a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Karlovy Vary do Brno.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Karlovy Vary-Brno jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Brno mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Karlovy Vary do Brno, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Brno, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Karlovy Vary a Brno se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Brno si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Karlovy Vary Brno

Doba trvání cesty autobusem mezi Karlovy Vary a Brno se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Brno pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Karlovy Vary z Brno se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Brno, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Brno se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Brno na Vivanoda.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Brno obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Do autobusu Karlovy Vary-Brno si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Brno je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Brno

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Brno

Spolujízda Karlovy Vary Brno

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Brno závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Brno závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Brno, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Karlovy Vary a Brno, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Karlovy Vary Brno kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Karlovy Vary do Brno se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Brno

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Brno

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu