Cestujte z Karlovy Vary na Brno

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Brno v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Karlovy Vary na Brno v auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Praha
Brno
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost294 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Karlovy Vary na Brno ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Karlovy Vary na Brno? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy a spolujízda v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Brno a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně spolujízda a autobusy FlixBus, Blablacar, LEO Express nebo Hellö dosáhnout Brno,

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Brno

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 294 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Brno,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Brno bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Brno,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, Hellö nebo LEO Express, který vás zavede na autobusové nádraží Brno ( Česká Republika).

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Brno?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Brno (295 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Nachází se asi 2 km od centra.
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Brno ( Česká Republika)
LEO Express Bus Company rotuje mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Zvonařka Nachází se asi 1.9 km od centra.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)