Cestujte z Karlovy Vary na Krakov

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Krakov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Karlovy Vary na Krakov v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Krakov
/
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Praha
Krakov
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Karlovy Vary
Katovice
Krakov
/
/
  • Získejte sazby
4
Karlovy Vary
Varšava
Krakov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Krakov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost504 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Karlovy Vary na Krakov?

Nabízíme 4 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Karlovy Vary Krakov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Karlovy Vary Krakovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Karlovy Vary a Krakov na mapě i na trase Karlovy Vary Krakov a různé body korespondence (Letiště J. Paul II Balice International, Autobusové nádraží Krakow, Autobusové nádraží Kraków Airport, Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Stanice Carlsbad Nádraží) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Krakov

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Krakov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Krakov (505 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Karlovy Vary-Katovice vlak z vlakového nádraží Carlsbad Nádraží (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Katowice Glowny při příjezdu (1 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Krakov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Krakow Nachází se asi 0.5 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Krakow ( Polsko)
Letecké společnosti
LOT Polish Airlines udělá let z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Krakov (příjezd na letiště J. Paul II Balice International KRK)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Krakov (sloužící letišti J. Paul II Balice International KRK)

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Krakov

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Krakov (Polsko) ve vzdálenosti 504 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Krakov,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Krakov bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Krakov,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Krakov ( Polsko).
Není možné jít přímo z Karlovy Vary na Krakovbez změny. Můžete si vzít vlakKarlovy Vary-Katovice a použití carpooling do cíle.
Vlaky Russian Railways to Katovice opustit vlakové nádraží Carlsbad Nádraží na Karlovy Vary, Příjezd naKatovice bude na stanici Katowice Glowny Nachází se cca 1 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Krakov od Karlovy Vary, Můžete si vzít letPraha-Krakov pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Krakov (letiště J. Paul II Balice International, Kód IATA: KRK) provozovaný společností Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)