Doporučená trasa
Karlovy Vary
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta lety, autobus, spolujízda do Krakov
Krakov
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta vlak, spolujízda do Katovice
Katovice
Cesta autobus, spolujízda do Krakov
Krakov
Viz ceny
Karlovy Vary
Přímá cesta autobus, spolujízda do Krakov
Krakov
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Krakov?

Plánujete cestu z Krakov do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Krakov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Krakov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, FlixBus, LEO Express, Czech Airlines nebo LOT Polish Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Krakov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Krakov.

Pro cestu z Karlovy Vary do Krakov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Krakov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Krakov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Krakov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Krakov je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Krakov

Z Karlovy Vary do Krakov létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Krakov v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Krakov

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Krakov je ideální, pokud chcete cestovat do Krakov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Krakov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Krakov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Krakov

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Krakov
Polsko
Vzdálenost
504 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Krakov
Hledání ubytování v Krakov
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Krakov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Krakov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Krakov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, FlixBus, LEO Express, Czech Airlines nebo LOT Polish Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Krakov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Krakov

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Krakov?
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Krakov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Krakov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Krakov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Krakov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Krakov překonávají vzdálenost 504 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Krakov.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Krakov?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Krakov je nejrychlejší způsob, jak urazit 504 km mezi Karlovy Vary a Krakov.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Krakov létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Krakov mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Karlovy Vary Krakov mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Krakov?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Krakov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Krakov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Krakov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Krakov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Krakov?
Rychlost Vlaky z Karlovy Vary do Krakov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Karlovy Vary a Krakov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Krakov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Krakov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Krakov?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Krakov příjezdová autobusová nádraží

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa

Letiště příjezdu do Krakov

J. Paul II Balice International
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Krakov
Hledání ubytování v Krakov

Autobus Karlovy Vary Krakov

Doba trvání cesty autobusem mezi Karlovy Vary a Krakov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Krakov pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Krakov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Krakov na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Karlovy Vary-Krakov spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Krakov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Krakov

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Krakov

Vlaky Karlovy Vary Krakov

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Krakov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Krakov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Karlovy Vary do Krakov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Krakov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Krakov, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Krakov

Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Krakov

Lety Karlovy Vary Krakov

Letecké společnosti Karlovy Vary Krakov

Czech Airlines
Czech Airlines
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Vyhledávání letů Karlovy Vary Krakov

Spolujízda Karlovy Vary Krakov

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Krakov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Krakov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Krakov závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Krakov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Krakov
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu