Doporučená trasa
Karlovy Vary
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta lety, autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Přímá cesta autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny
Karlovy Vary
Cesta vlak, spolujízda do Varšava
Varšava
Cesta autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Lodz?

Plánujete cestu z Lodz do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Lodz, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Lodz, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, LEO Express, Blablacar, Russian Railways nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Lodz, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Lodz.

Pro cestu z Karlovy Vary do Lodz máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Lodz

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Lodz a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Lodz

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Lodz je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Lodz

Z Karlovy Vary do Lodz létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Lodz v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Lodz

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Lodz je ideální, pokud chcete cestovat do Lodz v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Lodz.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Lodz, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Lodz

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Lodz
Polsko
Vzdálenost
491 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Lodz
Hledání ubytování v Lodz
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Lodz jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Lodz jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Lodz, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, LEO Express, Blablacar, Russian Railways nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Lodz s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Lodz

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Lodz?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Lodz, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Lodz jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Lodz mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Lodz překonávají vzdálenost 491 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Lodz.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Lodz?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Lodz je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Karlovy Vary do Lodz na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Lodz může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Karlovy Vary do Lodz musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Lodz?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Lodz je nejrychlejší způsob, jak urazit 491 km mezi Karlovy Vary a Lodz.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Lodz létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Lodz musí často dorazit na Karlovy Vary letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Karlovy Vary Lodz mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Lodz?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Karlovy Vary do Lodz je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Dostupnost Vlaková nádraží v Karlovy Vary nebo Lodz se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Lodz mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Lodz mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Lodz?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Lodz příjezdová autobusová nádraží

Łódź Kaliska
Mapa
Łódź Fabryczna
Mapa

Letiště příjezdu do Lodz

Lodz Lublinek
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Lodz
Hledání ubytování v Lodz

Autobus Karlovy Vary Lodz

Četnost odjezdů do Karlovy Vary z Lodz se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Lodz, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Lodz se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Lodz na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Karlovy Vary-Lodz spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Lodz je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Lodz

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Lodz

Vlaky Karlovy Vary Lodz

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Lodz lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Lodz zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Lodz, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlaky mezi Karlovy Vary a Lodz jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Lodz

Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Lodz

Lety Karlovy Vary Lodz

Letecké společnosti Karlovy Vary Lodz

Czech Airlines
Czech Airlines
Vyhledávání letů Karlovy Vary Lodz

Spolujízda Karlovy Vary Lodz

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Lodz závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Lodz, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Lodz závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Lodz

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Lodz
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu