Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda, autobus do Ostrava
Ostrava
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Ostrava
Ostrava
Viz ceny
Karlovy Vary
Cesta spolujízda, vlak do Zebrzydowice
Zebrzydowice
Cesta vlak, spolujízda do Ostrava
Ostrava
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Ostrava?

Plánujete cestu z Ostrava do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Ostrava, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Ostrava, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, LEO Express, ÖBB, FlixBus nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Ostrava, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Ostrava.

Pro cestu z Karlovy Vary do Ostrava máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Ostrava

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Ostrava a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Ostrava

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Ostrava je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Ostrava

Z Karlovy Vary do Ostrava létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Ostrava v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Ostrava

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Ostrava je ideální, pokud chcete cestovat do Ostrava v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Ostrava.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Ostrava, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Ostrava

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Ostrava
Česká Republika
Vzdálenost
389 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Ostrava
Hledání ubytování v Ostrava
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Ostrava jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Ostrava jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Ostrava, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, LEO Express, ÖBB, FlixBus nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Ostrava s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Ostrava

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Ostrava?
Krajina Vlaky mezi Karlovy Vary a Ostrava často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z Karlovy Vary do Ostrava jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Ostrava mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Ostrava mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Ostrava?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Ostrava, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Ostrava jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Ostrava (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Ostrava mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Ostrava překonávají vzdálenost 389 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Ostrava.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Ostrava?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Ostrava je nejrychlejší způsob, jak urazit 389 km mezi Karlovy Vary a Ostrava.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Ostrava létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Ostrava musí často dorazit na Karlovy Vary letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Ostrava mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Ostrava?
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Ostrava je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Ostrava je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Ostrava může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Ostrava?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Ostrava příjezdová autobusová nádraží

Ostrava hl.n.
Mapa
Ostrava hl.n. LEO
Mapa
Ostrava-Svinov
Mapa

Příjezdová nádraží v Ostrava

Ostrava Svinov
Mapa
Ostrava hl. n.
Mapa
Ostrava hlavní nádraží
Mapa

Letiště příjezdu do Ostrava

Mosnov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Ostrava
Hledání ubytování v Ostrava

Autobus Karlovy Vary Ostrava

Doba trvání cesty autobusem mezi Karlovy Vary a Ostrava se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Ostrava pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Ostrava obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Karlovy Vary z Ostrava se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Ostrava, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Ostrava se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Ostrava na Vivanoda.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Ostrava

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Ostrava

Vlaky Karlovy Vary Ostrava

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Ostrava alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Karlovy Vary do Ostrava, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Karlovy Vary a Ostrava.

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Ostrava lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Karlovy Vary do Ostrava existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Ostrava

Russian Railways
Russian Railways
LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Ostrava

Lety Karlovy Vary Ostrava

Letecké společnosti Karlovy Vary Ostrava

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Karlovy Vary Ostrava

Spolujízda Karlovy Vary Ostrava

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Ostrava závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Ostrava, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Ostrava závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Ostrava

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Ostrava
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu