Cestujte z Karlovy Vary na Ostrava

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Karlovy Vary na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Ostrava
/
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Praha
Ostrava
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Karlovy Vary
Zebrzydowice
Ostrava
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost389 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Karlovy Vary na Ostrava ?

Vybrali jste si Ostrava jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Karlovy Vary a jak najít to nejlepší Karlovy Vary na Ostrava přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Ostrava, Stačí zadat data cesty do Ostrava pak Vivanoda udělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Karlovy Vary, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy Blablacar, FlixBus, LEO Express, Czech Airlines, Job Air, Russian Railways a ÖBB vás vezme Ostrava,

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Ostrava

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 389 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Ostrava,
Není možné jít přímo z Karlovy Vary na Ostravabez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Ostrava a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Ostrava opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naOstrava bude na stanici Ostrava Svinov Nachází se cca 5.4 km min.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Ostrava bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Ostrava,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Ostrava ( Česká Republika).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ostrava od Karlovy Vary, Můžete si vzít letPraha-Ostrava pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Ostrava?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Ostrava (390 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Ostrava vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava Svinov při příjezdu (5.4 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Karlovy Vary na Zebrzydowice odjíždějící vlakem Carlsbad Nádraží se dostanete na vlakové nádraží Zebrzydowice ( Polsko)
ÖBB spojuje kolejnice Zebrzydowice-Ostrava Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Zebrzydowice (0 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava hlavní nádraží při příjezdu (2 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava hl.n. Nachází se asi 2.1 km od centra.
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)