Cestujte z Karlovy Vary na Praha

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Praha v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Karlovy Vary na Praha v auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Karlovy Vary
Praha
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Praha

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost112 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Karlovy Vary na Praha?

Nabízíme 1 tras autobus, carpooling připravit si cestu Karlovy Vary Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Karlovy Vary Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Karlovy Vary a Praha na mapě i na trase Karlovy Vary Praha a různé body korespondence (Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál)) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Praha

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 112 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Karlovy Vary-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Praha,

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Praha?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Praha (112 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)