Karlovy Vary
Přímá cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Praha?

Plánujete cestu z Praha do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Praha, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Praha, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Praha, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Praha.

Pro cestu z Karlovy Vary do Praha máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Praha

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Praha a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Spolujízda Karlovy Vary Praha

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Praha je ideální, pokud chcete cestovat do Praha v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Praha.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Praha, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Praha

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Praha
Česká Republika
Vzdálenost
112 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Praha
Hledání ubytování v Praha
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Praha jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Praha jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Praha, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Praha s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Praha

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Praha?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Praha, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Praha jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Praha (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Praha jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Praha mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Praha překonávají vzdálenost 112 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Praha.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Praha?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Praha je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Praha je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Praha je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Praha může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Praha byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Praha?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Praha příjezdová autobusová nádraží

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Praha Dejvická
Mapa
Praha Letiště Václava Havla
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Praha
Hledání ubytování v Praha

3 tipy pro levnější cestování mezi Karlovy Vary a Praha

Rozhodli jste se cestovat z Karlovy Vary do Praha a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Karlovy Vary do Praha.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Karlovy Vary do Praha, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Praha, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Karlovy Vary-Praha jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Praha mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Karlovy Vary a Praha se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Praha si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Karlovy Vary Praha

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Praha se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Praha na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Praha je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Praha obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Do autobusu Karlovy Vary-Praha si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Četnost odjezdů do Karlovy Vary z Praha se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Praha, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Karlovy Vary a Praha se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Praha pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Praha

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Praha

Spolujízda Karlovy Vary Praha

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Praha závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Praha závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Praha, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Karlovy Vary a Praha, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Praha závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Karlovy Vary do Praha se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Praha

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Praha

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu