Cestujte z Karlovy Vary na Přerov

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Karlovy Vary na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Přerov
/
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Praha
Přerov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost339 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Karlovy Vary na Přerov?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Karlovy Vary Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Karlovy Vary Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Karlovy Vary a Přerov na mapě i na trase Karlovy Vary Přerov a různé body korespondence (Autobusové nádraží Přerov, Stanice Prerov, Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál)) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Přerov

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Přerov?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Přerov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Přerov Nachází se asi 0.9 km od centra.
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Přerov vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Přerov (340 km)

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Přerov

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 339 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Přerov,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Přerov bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Přerov,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Přerov ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Karlovy Vary na Přerovbez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Přerov a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Přerov opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)