Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta vlak, spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Přerov?

Plánujete cestu z Přerov do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Přerov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Přerov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Přerov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Přerov.

Pro cestu z Karlovy Vary do Přerov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Přerov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Přerov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Přerov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Přerov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Karlovy Vary Přerov

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Přerov je ideální, pokud chcete cestovat do Přerov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Přerov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Přerov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Přerov

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Přerov
Česká Republika
Vzdálenost
339 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Přerov
Hledání ubytování v Přerov
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Přerov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Přerov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Přerov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Přerov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Přerov

Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Přerov?
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Přerov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Přerov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Přerov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Přerov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Přerov?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Přerov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Přerov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Přerov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Přerov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Přerov překonávají vzdálenost 339 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Přerov.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Přerov?
Dostupnost Vlaková nádraží v Karlovy Vary nebo Přerov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Karlovy Vary a Přerov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Přerov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Přerov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Přerov?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Příjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Přerov
Hledání ubytování v Přerov

Autobus Karlovy Vary Přerov

Doba trvání cesty autobusem mezi Karlovy Vary a Přerov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Přerov pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Přerov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Přerov na Vivanoda.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Přerov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Přerov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Přerov

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Přerov

Vlaky Karlovy Vary Přerov

Průměrná doba jízdy vlakem z Karlovy Vary do Přerov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Přerov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Přerov zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Karlovy Vary do Přerov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Karlovy Vary a Přerov.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Přerov, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Přerov

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Přerov

Spolujízda Karlovy Vary Přerov

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Karlovy Vary Přerov kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Přerov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Přerov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Přerov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Karlovy Vary a Přerov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Přerov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Přerov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu