Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda do Szczecin
Szczecin
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta vlak, spolujízda do Varšava
Varšava
Cesta lety do Szczecin
Szczecin
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Szczecin?

Plánujete cestu z Szczecin do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Szczecin, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Szczecin, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, Blablacar nebo Ryanair) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Szczecin, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Szczecin.

Pro cestu z Karlovy Vary do Szczecin máte několik možností dopravy

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Szczecin

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Szczecin je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Szczecin

Z Karlovy Vary do Szczecin létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Szczecin v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Szczecin

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Szczecin je ideální, pokud chcete cestovat do Szczecin v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Szczecin.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Szczecin, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Szczecin

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Szczecin
Polsko
Vzdálenost
374 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Szczecin
Hledání ubytování v Szczecin
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Szczecin jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Szczecin jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Szczecin, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, Blablacar nebo Ryanair, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Szczecin s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Szczecin

Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Szczecin?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Szczecin je nejrychlejší způsob, jak urazit 374 km mezi Karlovy Vary a Szczecin.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Szczecin létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Szczecin musí často dorazit na Karlovy Vary letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Szczecin mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Szczecin?
Rychlost Vlaky z Karlovy Vary do Szczecin jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Karlovy Vary a Szczecin často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Szczecin mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Szczecin mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Szczecin?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Szczecin je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Szczecin je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Szczecin může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Szczecin?

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Letiště příjezdu do Szczecin

Goleniow
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Szczecin
Hledání ubytování v Szczecin

Vlaky Karlovy Vary Szczecin

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Karlovy Vary do Szczecin, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Karlovy Vary a Szczecin.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Szczecin zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Szczecin, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Szczecin alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Szczecin

Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Szczecin

Lety Karlovy Vary Szczecin

Letecké společnosti Karlovy Vary Szczecin

Ryanair
Ryanair
Vyhledávání letů Karlovy Vary Szczecin

Spolujízda Karlovy Vary Szczecin

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Karlovy Vary a Szczecin. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Szczecin závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Szczecin, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Karlovy Vary a Szczecin, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Karlovy Vary Szczecin kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Szczecin

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Szczecin
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu