Cestujte z Karlovy Vary na Szczecin

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Szczecin v vlak, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Karlovy Vary na Szczecin v letadlo, vlak, auto

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Karlovy Vary
Szczecin
  • Získejte sazby
2
Karlovy Vary
Varšava
Szczecin
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Szczecin

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, vlak
vzdálenost374 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Karlovy Vary na Szczecin ?

Vybrali jste si Szczecin jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Karlovy Vary a jak najít to nejlepší Karlovy Vary na Szczecin přepravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky a spolujízda cestovat do Szczecin z Karlovy Vary Stačí zadat data cesty do Szczecin pak Vivanoda udělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Karlovy Vary - Szczecin nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a lety Blablacar, Ryanair nebo Russian Railways dosáhnout Szczecin,

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Szczecin?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Karlovy Vary-Varšava vlak z vlakového nádraží Carlsbad Nádraží (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)
Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Szczecin (příjezd na letiště Goleniow SZZ)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Szczecin (375 km)

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Szczecin

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Szczecin (Polsko) ve vzdálenosti 374 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Szczecin,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Szczecin od Karlovy Vary, Můžete si vzít letVaršava-Szczecin pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Varšava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Frederic Chopin WAW 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Szczecin (letiště Goleniow, Kód IATA: SZZ) provozovaný společností Ryanair.
Není možné jít přímo z Karlovy Vary na Szczecinbez změny. Můžete si vzít vlakKarlovy Vary-Varšava a použití letadlo do cíle.
Vlaky Russian Railways to Varšava opustit vlakové nádraží Carlsbad Nádraží na Karlovy Vary, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)