Cestujte z Katovice na Brno

Uspořádejte si výlet Katovice na Brno v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Katovice na Brno v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Katovice
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Katovice
Olomouc
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Katovice
Ostrava
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Katovice Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost208 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Katovice na Brno ?

Brno je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Katovice na Brno dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Brno z Katovice Jednoduše zadejte své datum cesty do Brno a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy FlixBus, ÖBB, Blablacar, LEO Express nebo Russian Railways dosáhnout Brno,

Které dopravní společnosti mají jít Katovice na Brno?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Katovice-Brno (209 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Katovice-Olomouc vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Olomouc hl.n. při příjezdu (1.9 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Katovice na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Katowice Glowny se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Brno ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Katovice (autobusová zastávka Katowice na 0.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Zvonařka Nachází se asi 1.9 km od centra.

Všechny druhy dopravy Katovice Brno

Na výlet Katovice (Polsko) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 208 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Katovice-Brno často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo LEO Express Katovice, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Brno (2 km z Brno, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Katowice (na 0.5 km od Katovice) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Brno,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Katovice-Brno,
Není možné jít přímo z Katovice na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakKatovice-Olomouc a použití autobus do cíle.
Vlaky Russian Railways to Olomouc opustit vlakové nádraží Katowice Glowny na Katovice, Příjezd naOlomouc bude na stanici Olomouc hl.n. Nachází se cca 1.9 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)