Cestujte z Katovice na Lodz

Uspořádejte si výlet Katovice na Lodz v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Katovice na Lodz v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Katovice
Lodz
/
  • Získejte sazby
2
Katovice
Varšava
Lodz
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Katovice
Krakov
Lodz
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Katovice Lodz

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost168 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Katovice na Lodz ?

Plánujete výlet Katovice na Lodz a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Katovice Lodz? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Lodz z Katovice Stačí zadat datum odjezdu Lodz pak ať vás Vivanoda hledá. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, LEO Express, ÖBB, Blablacar nebo LOT Polish Airlines dosáhnout Lodz,

Všechny druhy dopravy Katovice Lodz

Na výlet Katovice (Polsko) na Lodz (Polsko) ve vzdálenosti 168 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Katovice-Lodz často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express Katovice, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Łódź Fabryczna (2.2 km z Lodz, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Katowice (na 0.5 km od Katovice) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Lodz,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Katovice-Lodz,
Není možné jít přímo z Katovice na Lodzbez změny. Můžete si vzít vlakKatovice-Varšava a použití autobus do cíle.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB to Varšava opustit vlakové nádraží Katowice Glowny na Katovice, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lodz od Katovice, Můžete si vzít letKatovice-Varšava pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Katovice a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Pyrzowice KTW 24 km, pro odbavení zavazadel na let Varšava (letiště Frederic Chopin, Kód IATA: WAW) provozovaný společností LOT Polish Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Katovice na Lodz?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Katovice-Varšava Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Warszawa West na Varšava a to Łódź Kaliska ( Polsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Katovice (autobusová zastávka Katowice na 0.5 km od centra) a města Lodz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Łódź Fabryczna Nachází se asi 2.2 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Katovice-Lodz (169 km)
Letecké společnosti
LOT Polish Airlines udělá let z letiště Pyrzowice KTW se nachází v 24 km centru města Katovice na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)