Doporučená trasa
Katovice
Přímá cesta autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny
Alternativní trasy
Katovice
Cesta vlak, autobus, spolujízda, lety do Varšava
Varšava
Cesta autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny
Katovice
Cesta autobus, spolujízda do Krakov
Krakov
Cesta autobus, spolujízda do Lodz
Lodz
Viz ceny

Jak se dostat z Katovice do Lodz?

Plánujete cestu z Lodz do Katovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Katovice do Lodz, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Katovice a Lodz, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, FlixBus, Blablacar, ÖBB nebo LOT Polish Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Katovice a Lodz, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Katovice Lodz.

Pro cestu z Katovice do Lodz máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Katovice Lodz

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Katovice do Lodz a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Katovice Lodz

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Katovice Lodz je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Katovice Lodz

Z Katovice do Lodz létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Lodz v rekordním čase.

Spolujízda Katovice Lodz

Spolujízda mezi Katovice a Lodz je ideální, pokud chcete cestovat do Lodz v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Katovice nebo Lodz.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Katovice do Lodz, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Katovice Lodz

Město odjezdu
Katovice
Polsko
Cílové město
Lodz
Polsko
Vzdálenost
168 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Katovice Lodz
Hledání ubytování v Lodz
Naplánujte si cestu z Katovice do Lodz jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Katovice do Lodz jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Katovice a Lodz, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, FlixBus, Blablacar, ÖBB nebo LOT Polish Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Katovice a Lodz s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Katovice a Lodz

Výhody a nevýhody letů z Katovice do Lodz?
Rychlost Let mezi Katovice a Lodz je nejrychlejší způsob, jak urazit 168 km mezi Katovice a Lodz.
Ceny Letenky z Katovice do Lodz mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Katovice do Lodz?
Komfort Vlaky mezi Katovice a Lodz obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Katovice-Lodz mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Katovice do Lodz?
Ceny Autobusové jízdenky z Katovice do Lodz jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Lodz (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Katovice a Lodz mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Katovice do Lodz?
Přátelskost Spolujízda mezi Katovice a Lodz je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Katovice Lodz byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Katovice? Kam přijedu v Lodz?

Odjezdová autobusová nádraží v Katovice

Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Mapa

Odjezdová nádraží v Katovice

Katowice Glowny
Mapa

Letiště odletu v Katovice

Pyrzowice
Mapa

Lodz příjezdová autobusová nádraží

Łódź Fabryczna
Mapa
Łódź Kaliska
Mapa
Vyhledávání jízdenek Katovice Lodz
Hledání ubytování v Lodz

Autobus Katovice Lodz

Četnost odjezdů do Katovice z Lodz se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Lodz, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Katovice a Lodz se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Lodz pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Katovice - Lodz se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Katovice do Lodz na Vivanoda.

Autobusové společnosti Katovice Lodz

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Katovice Lodz

Vlaky Katovice Lodz

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Katovice do Lodz existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Katovice do Lodz závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Lodz jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Katovice do Lodz, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Katovice a Lodz.

Vlakové společnosti z Katovice do Lodz

ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Katovice Lodz

Lety Katovice Lodz

Letecké společnosti Katovice Lodz

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Vyhledávání letů Katovice Lodz

Spolujízda Katovice Lodz

Průměrné náklady na spolujízdu z Katovice do Lodz závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Katovice do Lodz, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Katovice a Lodz. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Katovice Lodz

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Katovice Lodz
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu