Doporučená trasa
Katovice
Přímá cesta lety, spolujízda do Poznaň
Poznaň
Viz ceny
Alternativní trasy
Katovice
Cesta autobus, spolujízda do Krakov
Krakov
Cesta lety do Poznaň
Poznaň
Viz ceny
Katovice
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Varšava
Varšava
Cesta lety, vlak, spolujízda do Poznaň
Poznaň
Viz ceny

Jak se dostat z Katovice do Poznaň?

Plánujete cestu z Poznaň do Katovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Katovice do Poznaň, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Katovice a Poznaň, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, FlixBus, LEO Express nebo EuroLot) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Katovice a Poznaň, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Katovice Poznaň.

Pro cestu z Katovice do Poznaň máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Katovice Poznaň

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Katovice do Poznaň a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Katovice Poznaň

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Katovice Poznaň je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Katovice Poznaň

Z Katovice do Poznaň létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Poznaň v rekordním čase.

Spolujízda Katovice Poznaň

Spolujízda mezi Katovice a Poznaň je ideální, pokud chcete cestovat do Poznaň v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Katovice nebo Poznaň.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Katovice do Poznaň, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Katovice Poznaň

Město odjezdu
Katovice
Polsko
Cílové město
Poznaň
Polsko
Vzdálenost
279 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Katovice Poznaň
Hledání ubytování v Poznaň
Naplánujte si cestu z Katovice do Poznaň jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Katovice do Poznaň jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Katovice a Poznaň, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, FlixBus, LEO Express nebo EuroLot, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Katovice a Poznaň s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Katovice a Poznaň

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Katovice do Poznaň?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Katovice do Poznaň je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Katovice do Poznaň jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Flexibilita Časy vlaků Katovice Poznaň mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Katovice-Poznaň mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Katovice do Poznaň?
Flexibilní Spolujízda z Katovice do Poznaň je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Katovice do Poznaň na životní prostředí.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Komfort Po celou dobu cesty z Katovice do Poznaň musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody letů z Katovice do Poznaň?
Výběr leteckých společností Z Katovice do Poznaň létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Katovice a Poznaň je nejrychlejší způsob, jak urazit 279 km mezi Katovice a Poznaň.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Poznaň musí často dorazit na Katovice letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Katovice do Poznaň mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Katovice do Poznaň?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Katovice a Poznaň, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Katovice do Poznaň jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Poznaň (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Katovice do Poznaň překonávají vzdálenost 279 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Poznaň.
Komfort Autobusy mezi Katovice a Poznaň mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Katovice? Kam přijedu v Poznaň?

Odjezdová autobusová nádraží v Katovice

Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Mapa

Odjezdová nádraží v Katovice

Katowice Glowny
Mapa

Letiště odletu v Katovice

Pyrzowice
Mapa

Příjezdová nádraží v Poznaň

Poznan Glowny
Mapa

Letiště příjezdu do Poznaň

Lawica
Mapa
Vyhledávání jízdenek Katovice Poznaň
Hledání ubytování v Poznaň

Autobus Katovice Poznaň

Četnost odjezdů do Katovice z Poznaň se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Poznaň, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Katovice a Poznaň se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Poznaň pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Katovice - Poznaň se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Katovice do Poznaň na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Katovice a Poznaň je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Katovice Poznaň

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Katovice Poznaň

Vlaky Katovice Poznaň

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Katovice do Poznaň existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Katovice do Poznaň závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Poznaň jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Katovice do Poznaň zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Katovice a Poznaň, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Katovice do Poznaň

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Katovice Poznaň

Lety Katovice Poznaň

Letecké společnosti Katovice Poznaň

EuroLot
EuroLot
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Vyhledávání letů Katovice Poznaň

Spolujízda Katovice Poznaň

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Katovice a Poznaň. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Průměrné náklady na spolujízdu z Katovice do Poznaň závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Katovice do Poznaň, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Katovice Poznaň

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Katovice Poznaň
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu