Cestujte z Katovice na Praha

Uspořádejte si výlet Katovice na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Katovice na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Katovice
Praha
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Katovice Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost328 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Katovice na Praha?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Katovice Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Katovice Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Katovice a Praha na mapě i na trase Katovice Praha a různé body korespondence (Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Letiště Prague Ruzyne, Stanice Praha-Libeň, Stanice Praha hl. n., ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Katovice Praha

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Carpool od Katovice na Praha

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Katovice-Praha s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Ridesharing nemá naplánovaný jízdní řád, na rozdíl od železničního, autobusového nebo leteckého průmyslu. To znamená, že při hledání Katovice-Praha jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Toto je spíš řešení na poslední chvíli Praha,

Katovice na Praha autobus

Hledáte autobus z Katovice na Praha? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Katovice a Praha a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Praha,

 • Noční autobus Katovice Praha je často dobrou možností, jak ušetřit peníze Prahaubytování. V noci je provoz plynulejší, doba cestování se zkracuje a dorazítePraha při východu slunce!
 • Nedávné autobusy, ze kterých budete cestovat Katovice na Praha jsou vybaveny palubními toaletami a pohodlnými sklápěcími sedadly, díky nimž budete cestovat v nejlepších podmínkách.
 • Během výletu Katovice Praha, nemusíte se starat o autonomii svého smartphonu nebo počítače: elektrické zásuvky v sedadle (a porty USB) vám zabrání v selhání baterie.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Katovice a Praha?

Přímou linku provozuje pouze autokarová společnost FlixBus Katovice Praha,

FlixBus Katovice Praha

Odlet autobusové stanice v Katovice

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Katovice nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Praha„je třeba zmínit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Katowice

Příjezd autobusových nádraží v Praha

Jakmile autobus dorazí Praha, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • UAN Florenc Praha (Prague)
 • Prague Main Railway Station

vlak Katovice na Praha

Existuje přímý vlak určený pro Praha z Katovice?

Ano, je možné odejít Katovice na Praha vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Praha a může být méně přímých vlaků z Katovice v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Katovice-Praha vlaková jízdenka na Vivanodě.

Katovice Praha železniční společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Russian Railways.
Russian Railways Katovice Praha

Železniční stanice z Katovice

 • Katowice Glowny

Železniční stanice v Praha

 • Prague hlavní nádraží
 • Praha-Libeň
 • Praha hl. n.

Noční vlak Katovice Praha

Místo příjezdu Praha v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Katovice ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Meziměstský vlak Katovice Praha

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Katovice a Praha s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)