Cestujte z Katovice na Přerov

Uspořádejte si výlet Katovice na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Katovice na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Katovice
Přerov
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Katovice Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost144 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Katovice na Přerov ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Katovice na Přerov? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Přerov, Jednoduše zadejte své datum cesty do Přerov a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy FlixBus, Blablacar, LEO Express, LEO Express, Russian Railways nebo ÖBB dosáhnout Přerov,

Které dopravní společnosti mají jít Katovice na Přerov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Katovice-Přerov (145 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Katowice Andrzeja na Katovice a to Olomouc hl. n. ( Česká Republika) a mezi městem Olomouc (autobusová zastávka Olomouc hl. n. na 1.9 km od centra) a města Přerov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Přerov Nachází se asi 0.9 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Olomouc hl. n. ( Česká Republika)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Katovice-Přerov Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Olomouc na Přerov odjíždějící vlakem Olomouc hl.n. se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
Russian Railways spojuje kolejnice Katovice-Přerov vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)

Všechny druhy dopravy Katovice Přerov

Na výlet Katovice (Polsko) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 144 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Katovice Přerov je přímý.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo Russian Railways to Přerov opustit vlakové nádraží Katowice Glowny na Katovice, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Katovice-Přerov,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Katovice-Přerov bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Katovice-Olomouc a Olomouc-Přerov,
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Katovice, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Olomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Katowice (na 0.5 km od Katovice) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Olomouc,Ja%(dist_unit)sile dorazil Olomouc, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Přerov ( Česká Republika).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)