Cestujte z Katovice na Rzeszow

Uspořádejte si výlet Katovice na Rzeszow v autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Katovice na Rzeszow v letadlo, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Katovice
Rzeszow
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Katovice Rzeszow

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus
vzdálenost214 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Katovice na Rzeszow ?

Plánujete výlet Katovice na Rzeszow a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Katovice Rzeszow? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a lety dostat se Rzeszow, Stačí zadat datum odjezdu Rzeszow pak ať vás Vivanoda hledá. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Katovice, lety, spolujízda nebo autobusy FlixBus, LEO Express, Blablacar a OLT Express vás vezme Rzeszow,

Které dopravní společnosti mají jít Katovice na Rzeszow?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Katowice Andrzeja na Katovice a to Rzeszow ( Polsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Katovice (autobusová zastávka Katowice na 0.5 km od centra) a města Krakov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Krakow Nachází se asi 0.5 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Katovice-Rzeszow (215 km)
Letecké společnosti
OLT Express udělá let z letiště Pyrzowice KTW se nachází v 24 km centru města Katovice na Rzeszow (příjezd na letiště Jasionka RZE)

Všechny druhy dopravy Katovice Rzeszow

Na výlet Katovice (Polsko) na Rzeszow (Polsko) ve vzdálenosti 214 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Katovice-Rzeszow často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Katovice, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Rzeszow (0.5 km z Rzeszow, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Katowice Andrzeja (na 1.2 km od Katovice) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Rzeszow,
Přímý let Katovice > Rzeszow bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Katovice a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Pyrzowice KTW 24 km, pro odbavení zavazadel na let Rzeszow (letiště Jasionka, Kód IATA: RZE) provozovaný společností OLT Express.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Katovice-Rzeszow,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)