Doporučená trasa
Katovice
Přímá cesta spolujízda, autobus do Szczecin
Szczecin
Viz ceny
Alternativní trasy
Katovice
Cesta spolujízda, autobus do Berlín
Berlín
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Szczecin
Szczecin
Viz ceny

Jak se dostat z Katovice do Szczecin?

Plánujete cestu z Szczecin do Katovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Katovice do Szczecin, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Katovice a Szczecin, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, Blablacar, IC Bus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Katovice a Szczecin, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Katovice Szczecin.

Pro cestu z Katovice do Szczecin máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Katovice Szczecin

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Katovice do Szczecin a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Katovice Szczecin

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Katovice Szczecin je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Katovice Szczecin

Spolujízda mezi Katovice a Szczecin je ideální, pokud chcete cestovat do Szczecin v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Katovice nebo Szczecin.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Katovice do Szczecin, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Katovice Szczecin

Město odjezdu
Katovice
Polsko
Cílové město
Szczecin
Polsko
Vzdálenost
466 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Katovice Szczecin
Hledání ubytování v Szczecin
Naplánujte si cestu z Katovice do Szczecin jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Katovice do Szczecin jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Katovice a Szczecin, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, Blablacar, IC Bus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Katovice a Szczecin s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Katovice a Szczecin

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Katovice do Szczecin?
Komfort Vlaky mezi Katovice a Szczecin obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Katovice-Szczecin mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Katovice do Szczecin?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Katovice a Szczecin, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Katovice a Szczecin mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Katovice do Szczecin?
Úsporné Spolujízda z Katovice do Szczecin je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Katovice do Szczecin může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Katovice? Kam přijedu v Szczecin?

Odjezdová autobusová nádraží v Katovice

Katowice
Mapa

Szczecin příjezdová autobusová nádraží

Szczecin
Mapa

Příjezdová nádraží v Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin, Gumience
Mapa
Vyhledávání jízdenek Katovice Szczecin
Hledání ubytování v Szczecin

Autobus Katovice Szczecin

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Katovice-Szczecin online. Tato služba je často zpoplatněna.

Doba trvání cesty autobusem mezi Katovice a Szczecin se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Szczecin pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Katovice - Szczecin se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Katovice do Szczecin na Vivanoda.

Autobusové společnosti Katovice Szczecin

IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Katovice Szczecin

Vlaky Katovice Szczecin

Vlaky mezi Katovice a Szczecin jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Katovice do Szczecin závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Szczecin jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Katovice do Szczecin, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Katovice a Szczecin.

Vlakové společnosti z Katovice do Szczecin

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Katovice Szczecin

Spolujízda Katovice Szczecin

Průměrné náklady na spolujízdu z Katovice do Szczecin závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Katovice do Szczecin, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Katovice a Szczecin. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Katovice do Szczecin závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Platforma pro spolujízdu Katovice Szczecin

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Katovice Szczecin
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu