Doporučená trasa
Katovice
Přímá cesta autobus, lety, spolujízda do Wroclaw
Wroclaw
Viz ceny
Alternativní trasy
Katovice
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Varšava
Varšava
Cesta lety, autobus, spolujízda do Wroclaw
Wroclaw
Viz ceny
Katovice
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Wroclaw
Wroclaw
Viz ceny

Jak se dostat z Katovice do Wroclaw?

Plánujete cestu z Wroclaw do Katovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Katovice do Wroclaw, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Katovice a Wroclaw, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo LOT Polish Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Katovice a Wroclaw, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Katovice Wroclaw.

Pro cestu z Katovice do Wroclaw máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Katovice Wroclaw

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Katovice do Wroclaw a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Katovice Wroclaw

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Katovice Wroclaw je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Katovice Wroclaw

Z Katovice do Wroclaw létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Wroclaw v rekordním čase.

Spolujízda Katovice Wroclaw

Spolujízda mezi Katovice a Wroclaw je ideální, pokud chcete cestovat do Wroclaw v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Katovice nebo Wroclaw.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Katovice do Wroclaw, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Katovice Wroclaw

Město odjezdu
Katovice
Polsko
Cílové město
Wroclaw
Polsko
Vzdálenost
168 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Katovice Wroclaw
Hledání ubytování v Wroclaw
Naplánujte si cestu z Katovice do Wroclaw jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Katovice do Wroclaw jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Katovice a Wroclaw, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo LOT Polish Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Katovice a Wroclaw s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Katovice a Wroclaw

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Katovice do Wroclaw?
Ceny Autobusové jízdenky z Katovice do Wroclaw jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Wroclaw (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Katovice a Wroclaw, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Katovice a Wroclaw mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Katovice do Wroclaw překonávají vzdálenost 168 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Wroclaw.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Katovice do Wroclaw?
Úsporné Spolujízda z Katovice do Wroclaw je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Katovice do Wroclaw na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Katovice do Wroclaw může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Katovice do Wroclaw musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody letů z Katovice do Wroclaw?
Rychlost Let mezi Katovice a Wroclaw je nejrychlejší způsob, jak urazit 168 km mezi Katovice a Wroclaw.
Výběr leteckých společností Z Katovice do Wroclaw létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Katovice do Wroclaw mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Wroclaw musí často dorazit na Katovice letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Katovice do Wroclaw?
Dostupnost Vlaková nádraží v Katovice nebo Wroclaw se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Katovice a Wroclaw obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Katovice-Wroclaw mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Katovice Wroclaw mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Katovice? Kam přijedu v Wroclaw?

Odjezdová autobusová nádraží v Katovice

Katowice
Mapa

Odjezdová nádraží v Katovice

Katowice Glowny
Mapa

Letiště odletu v Katovice

Pyrzowice
Mapa

Wroclaw příjezdová autobusová nádraží

Wroclaw
Mapa

Letiště příjezdu do Wroclaw

Strachowice
Mapa
Vyhledávání jízdenek Katovice Wroclaw
Hledání ubytování v Wroclaw

Autobus Katovice Wroclaw

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Katovice - Wroclaw se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Katovice do Wroclaw na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Katovice a Wroclaw se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Wroclaw pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Katovice z Wroclaw se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Wroclaw, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Katovice a Wroclaw obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Katovice Wroclaw

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Katovice Wroclaw

Vlaky Katovice Wroclaw

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Katovice a Wroclaw, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Katovice do Wroclaw závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Wroclaw jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Katovice do Wroclaw lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Katovice a Wroclaw jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Katovice do Wroclaw

Russian Railways
Russian Railways
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Katovice Wroclaw

Lety Katovice Wroclaw

Letecké společnosti Katovice Wroclaw

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
OLT Express
OLT Express
Ryanair
Ryanair
Vyhledávání letů Katovice Wroclaw

Spolujízda Katovice Wroclaw

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Katovice a Wroclaw. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Katovice a Wroclaw závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Katovice a Wroclaw, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Katovice Wroclaw

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Katovice Wroclaw
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu