Cestujte z Kodaň na Bohumín

Uspořádejte si výlet Kodaň na Bohumín v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Kodaň na Bohumín v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Kodaň
Krakov
Bohumín
/
  • Získejte sazby
2
Kodaň
Praha
Bohumín
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Kodaň Bohumín

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost750 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kodaň na Bohumín?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Kodaň Bohumín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kodaň Bohumínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kodaň a Bohumín na mapě i na trase Kodaň Bohumín a různé body korespondence (Autobusové nádraží Bohumín, Stanice Bohumin, Letiště Copenhagen, Stanice Copenhagen) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bohumín

Všechny druhy dopravy Kodaň Bohumín

Na výlet Kodaň (Dánsko) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 750 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
I když není možné provést výlet Kodaň Bohumín pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Praha-Bohumín,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bohumín (0.4 km z Bohumín, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bohumín,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Bohumín od Kodaň, Můžete si vzít letKodaň-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Kodaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Copenhagen CPH 8 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Cimber Air, SAS - Scandinavian Airlines nebo Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Kodaň na Bohumín vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Kodaň-Praha a Praha-Bohumín umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky CityNightLine Orion Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Copenhagen na Kodaň, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak provozovaný společností LEO Express odejde Bohumín,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Bohumín může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)