Cestujte z Kodaň na Brno

Uspořádejte si výlet Kodaň na Brno v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Kodaň na Brno v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Kodaň
Praha
Brno
/
/
  • Získejte sazby
2
Kodaň
Berlín
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Kodaň
Brno
  • Získejte sazby

Cestovat Kodaň Brno

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost771 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kodaň na Brno?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Kodaň Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kodaň Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kodaň a Brno na mapě i na trase Kodaň Brno a různé body korespondence (Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Letiště Copenhagen, Stanice Copenhagen, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Všechny druhy dopravy Kodaň Brno

Na výlet Kodaň (Dánsko) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 771 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Kodaň-Brno bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Kodaň-Berlín a Berlín-Brno,
Nalodíte se na autobus IC Bus nebo FlixBus Kodaň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Kobenhavn (na 1.5 km od Kodaň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus Hellö nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Brno ( Česká Republika).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Brno od Kodaň, Můžete si vzít letKodaň-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Kodaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Copenhagen CPH 8 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Cimber Air.
Není možné jít přímo z Kodaň na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakKodaň-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky CityNightLine Orion Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Copenhagen na Kodaň, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Brno může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)