Cestujte z Kodaň na Praha

Uspořádejte si výlet Kodaň na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Kodaň na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Kodaň
Praha
/
/
  • Získejte sazby
2
Kodaň
Berlín
Praha
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Kodaň Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost634 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Kodaň na Praha?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Kodaň Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kodaň Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kodaň a Praha na mapě i na trase Kodaň Praha a různé body korespondence (Letiště Prague Ruzyne, Stanice Prague hlavní nádraží , Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Prague Holesovice, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Kodaň Praha

Na výlet Kodaň (Dánsko) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 634 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Kodaň > Praha bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Kodaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Copenhagen CPH 8 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Cimber Air, Czech Airlines, Norwegian Air Shuttle nebo SAS - Scandinavian Airlines.
Vlak Kodaň Praha je přímý.
Vlaky CityNightLine Orion Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Copenhagen na Kodaň, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Kodaň-Praha bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Kodaň-Berlín a Berlín-Praha,
Nalodíte se na autobus IC Bus nebo FlixBus Kodaň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Kobenhavn (na 1.5 km od Kodaň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus Hellö nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Praha ( Česká Republika).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Berlín-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)