Cestujte z Kythira na Kalamata

Uspořádejte si výlet Kythira na Kalamata v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kythira na Kalamata v trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kythira
Kalamata
  • Získejte sazby

Cestovat Kythira Kalamata

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost126 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Kythira na Kalamata?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Kythira Kalamata, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kythira Kalamatakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kythira a Kalamata na mapě i na trase Kythira Kalamata a různé body korespondence (Námořní stanice Kalamata, Námořní stanice Kalamata, Námořní stanice Kythira) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Kalamata

Všechny druhy dopravy Kythira Kalamata

Na výlet Kythira (Attica, Řecko) na Kalamata (Peloponés, Řecko) ve vzdálenosti 126 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Kalamata z Kythira,
Pustíte se do přístavu Kythira na 16 km z Kythirana palubě lodi Lane Sea Lines nebo LANE Sea Line. Loď bude kotvit v přístavuKalamata na 1.9 km od Kalamata, Doporučujeme vám jít do přístavuKythira pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)