Lausanne
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Bern
Bern
Viz ceny

Jak se dostat z Lausanne do Bern?

Plánujete cestu z Bern do Lausanne a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Lausanne do Bern, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Lausanne a Bern, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Lausanne a Bern, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Lausanne Bern.

Pro cestu z Lausanne do Bern máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Lausanne Bern

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Lausanne do Bern a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Lausanne Bern

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Lausanne Bern je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Lausanne Bern

Spolujízda mezi Lausanne a Bern je ideální, pokud chcete cestovat do Bern v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Lausanne nebo Bern.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Lausanne do Bern, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Lausanne Bern

Město odjezdu
Lausanne
Švýcarsko
Cílové město
Bern
Švýcarsko
Vzdálenost
77 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Lausanne Bern
Hledání ubytování v Bern
Naplánujte si cestu z Lausanne do Bern jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Lausanne do Bern jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Lausanne a Bern, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Lausanne a Bern s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Lausanne a Bern

Výhody a nevýhody spolujízdy z Lausanne do Bern?
Přátelskost Spolujízda mezi Lausanne a Bern je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Lausanne do Bern je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Lausanne Bern byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Lausanne do Bern?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Lausanne a Bern jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Lausanne do Bern jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bern (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Lausanne a Bern mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Lausanne do Bern překonávají vzdálenost 77 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bern.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Lausanne do Bern?
Komfort Vlaky mezi Lausanne a Bern obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Lausanne do Bern je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Lausanne-Bern mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Lausanne Bern mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Lausanne? Kam přijedu v Bern?

Odjezdová autobusová nádraží v Lausanne

Lausanne Route des Plaines-du-Loup
Mapa

Odjezdová nádraží v Lausanne

Lausanne
Mapa

Bern příjezdová autobusová nádraží

Berne Studerstrasse
Mapa

Příjezdová nádraží v Bern

Berne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Lausanne Bern
Hledání ubytování v Bern

Autobus Lausanne Bern

Četnost odjezdů do Lausanne z Bern se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bern, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Lausanne a Bern obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Lausanne a Bern je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Lausanne-Bern si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Lausanne Bern

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Lausanne Bern

Vlaky Lausanne Bern

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Lausanne do Bern, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Lausanne a Bern.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Lausanne a Bern, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Lausanne do Bern alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Lausanne do Bern existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Lausanne do Bern

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Lausanne Bern

Spolujízda Lausanne Bern

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Lausanne a Bern. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Průměrné náklady na spolujízdu z Lausanne do Bern závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Lausanne do Bern, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Lausanne do Bern závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Lausanne Bern kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Platforma pro spolujízdu Lausanne Bern

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Lausanne Bern

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu