Doporučená trasa
Linec
Přímá cesta spolujízda, autobus do Benátky
Benátky
Viz ceny
Alternativní trasy
Linec
Cesta autobus, spolujízda do Udine
Udine
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Benátky
Benátky
Viz ceny
Linec
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Salcburk
Salcburk
Cesta autobus, spolujízda do Benátky
Benátky
Viz ceny

Jak se dostat z Linec do Benátky?

Plánujete cestu z Benátky do Linec a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Linec do Benátky, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Linec a Benátky, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, ÖBB, Deutsche Bahn, ÖBB nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Linec a Benátky, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Linec Benátky.

Pro cestu z Linec do Benátky máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Linec Benátky

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Linec do Benátky a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Linec Benátky

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Linec Benátky je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Linec Benátky

Spolujízda mezi Linec a Benátky je ideální, pokud chcete cestovat do Benátky v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Linec nebo Benátky.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Linec do Benátky, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Linec Benátky

Město odjezdu
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Cílové město
Benátky
Itálie
Veneto
Vzdálenost
352 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Linec Benátky
Hledání ubytování v Benátky
Naplánujte si cestu z Linec do Benátky jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Linec do Benátky jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Linec a Benátky, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, ÖBB, Deutsche Bahn, ÖBB nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Linec a Benátky s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Linec a Benátky

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Linec do Benátky?
Ceny Autobusové jízdenky z Linec do Benátky jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Benátky (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Linec a Benátky mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Linec do Benátky?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Linec do Benátky je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Linec-Benátky mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Linec do Benátky?
Flexibilní Spolujízda z Linec do Benátky je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Linec? Kam přijedu v Benátky?

Odjezdová autobusová nádraží v Linec

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Odjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa

Benátky příjezdová autobusová nádraží

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Příjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa
Vyhledávání jízdenek Linec Benátky
Hledání ubytování v Benátky

Autobus Linec Benátky

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Linec - Benátky se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Linec do Benátky na Vivanoda.

Autobusy mezi Linec a Benátky obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Linec-Benátky online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Linec Benátky

ÖBB
ÖBB
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Linec Benátky

Vlaky Linec Benátky

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Linec do Benátky, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Linec a Benátky.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Linec do Benátky alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Linec a Benátky jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Linec do Benátky

Trenitalia
Trenitalia
ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Linec Benátky

Spolujízda Linec Benátky

Počet míst ve spolujízdě z Linec do Benátky závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Linec do Benátky závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Linec do Benátky, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Linec Benátky

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Linec Benátky

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu