Linec
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Viz ceny

Jak se dostat z Linec do Mnichov?

Plánujete cestu z Mnichov do Linec a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Linec do Mnichov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Linec a Mnichov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (MÁV, Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Linec a Mnichov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Linec Mnichov.

Pro cestu z Linec do Mnichov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Linec Mnichov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Linec do Mnichov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Linec Mnichov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Linec Mnichov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Linec Mnichov

Spolujízda mezi Linec a Mnichov je ideální, pokud chcete cestovat do Mnichov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Linec nebo Mnichov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Linec do Mnichov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Linec Mnichov

Město odjezdu
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Cílové město
Mnichov
Německo
Bavorsko
Vzdálenost
201 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Linec Mnichov
Hledání ubytování v Mnichov
Naplánujte si cestu z Linec do Mnichov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Linec do Mnichov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Linec a Mnichov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou MÁV, Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Linec a Mnichov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Linec a Mnichov

Výhody a nevýhody spolujízdy z Linec do Mnichov?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Linec do Mnichov na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Linec do Mnichov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Linec do Mnichov musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Linec do Mnichov?
Dostupnost Vlaková nádraží v Linec nebo Mnichov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Linec do Mnichov je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Linec-Mnichov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Linec Mnichov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Linec do Mnichov?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Linec a Mnichov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Linec a Mnichov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Linec a Mnichov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Linec do Mnichov překonávají vzdálenost 201 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Mnichov.

Odkud začít v Linec? Kam přijedu v Mnichov?

Odjezdová autobusová nádraží v Linec

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Odjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa
Linz/Donau Oed
Mapa
Linz/Donau Wegscheid
Mapa

Mnichov příjezdová autobusová nádraží

München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Munich central bus station
Mapa

Příjezdová nádraží v Mnichov

München Hbf
Mapa
München Ost
Mapa
München-Pasing
Mapa
Vyhledávání jízdenek Linec Mnichov
Hledání ubytování v Mnichov

Autobus Linec Mnichov

Autobusy mezi Linec a Mnichov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Doba trvání cesty autobusem mezi Linec a Mnichov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Mnichov pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Linec z Mnichov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Mnichov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Linec - Mnichov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Linec do Mnichov na Vivanoda.

Autobusové společnosti Linec Mnichov

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Linec Mnichov

Vlaky Linec Mnichov

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Linec do Mnichov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Linec a Mnichov.

Průměrná doba jízdy vlakem z Linec do Mnichov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Mnichov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Linec do Mnichov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Linec do Mnichov zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Linec do Mnichov

MÁV
MÁV
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Bayerische Oberlandbahn
Bayerische Oberlandbahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Linec Mnichov

Spolujízda Linec Mnichov

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Linec a Mnichov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Linec do Mnichov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Linec do Mnichov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Linec a Mnichov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Linec Mnichov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Linec Mnichov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu