Linec
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do Praha
Praha
Viz ceny

Jak se dostat z Linec do Praha?

Plánujete cestu z Praha do Linec a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Linec do Praha, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Linec a Praha, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, FlixBus, WestBus, LEO Express nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Linec a Praha, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Linec Praha.

Pro cestu z Linec do Praha máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Linec Praha

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Linec do Praha a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Linec Praha

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Linec Praha je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Linec Praha

Spolujízda mezi Linec a Praha je ideální, pokud chcete cestovat do Praha v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Linec nebo Praha.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Linec do Praha, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Linec Praha

Město odjezdu
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Cílové město
Praha
Česká Republika
Vzdálenost
198 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Linec Praha
Hledání ubytování v Praha
Naplánujte si cestu z Linec do Praha jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Linec do Praha jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Linec a Praha, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, FlixBus, WestBus, LEO Express nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Linec a Praha s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Linec a Praha

Výhody a nevýhody spolujízdy z Linec do Praha?
Přátelskost Spolujízda mezi Linec a Praha je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Linec do Praha je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Linec do Praha je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Linec Praha byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Linec do Praha může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Linec do Praha?
Dostupnost Vlaková nádraží v Linec nebo Praha se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Linec do Praha jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Linec a Praha často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Flexibilita Časy vlaků Linec Praha mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Linec-Praha mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Linec do Praha?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Linec a Praha jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Linec a Praha, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Linec do Praha jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Praha (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Linec do Praha překonávají vzdálenost 198 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Praha.
Komfort Autobusy mezi Linec a Praha mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Linec? Kam přijedu v Praha?

Odjezdová autobusová nádraží v Linec

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Odjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa

Praha příjezdová autobusová nádraží

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Příjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa
Vyhledávání jízdenek Linec Praha
Hledání ubytování v Praha

3 tipy pro levnější cestování mezi Linec a Praha

Rozhodli jste se cestovat z Linec do Praha a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Linec do Praha.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Linec do Praha. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Praha.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Linec-Praha jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Praha spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Linec-Praha ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Praha.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Linec a Praha se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Praha si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Linec Praha

Doba trvání cesty autobusem mezi Linec a Praha se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Praha pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Linec a Praha je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Linec - Praha se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Linec do Praha na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Linec z Praha se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Praha, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Linec-Praha online. Tato služba je často zpoplatněna.

Podmínky vrácení peněz za autobusové jízdenky Linec-Praha se liší v závislosti na autobusové společnosti a třídě rezervace. Obecně platí, že na velmi levné jízdenky a speciální nabídky se v případě zrušení jízdenky náhrada nevztahuje, ale některé společnosti nabízejí možnost částečné náhrady nebo odkladu. Před zakoupením jízdenky do Praha je důležité si pečlivě přečíst smluvní podmínky.

Autobusové společnosti Linec Praha

FlixBus
FlixBus
WestBus
WestBus
LEO Express
LEO Express
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Linec Praha

Vlaky Linec Praha

Průměrná doba jízdy vlakem z Linec do Praha závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Praha jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Linec do Praha alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Linec do Praha, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Linec a Praha.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Linec do Praha existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Linec do Praha zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Ve vlacích mezi Linec a Praha je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Vlakové společnosti z Linec do Praha

ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Linec Praha

Spolujízda Linec Praha

Doba trvání společné jízdy mezi Linec a Praha závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Linec do Praha závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Linec do Praha, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Linec a Praha, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Linec Praha kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Linec do Praha se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Řidiče spolujízdy Linec Praha můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Linec Praha

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Linec Praha

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu