Cestujte z Lipsko na Praha

Uspořádejte si výlet Lipsko na Praha v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Lipsko na Praha v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Lipsko
Praha
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lipsko Praha

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost200 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Lipsko na Praha ?

Plánujete výlet Lipsko na Praha a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Lipsko Praha? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Praha, Jednoduše zadejte své datum cesty do Praha a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Lipsko, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Hellö, Deutsche Bahn, Blablacar a ADAC PostBus vás vezme Praha,

Všechny druhy dopravy Lipsko Praha

Na výlet Lipsko (Sasko, Německo) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 200 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lipsko-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Lipsko, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Leipzig central station (na 0.7 km od Lipsko) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lipsko-Praha,
Není možné jít přímo z Lipsko na Praha vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Lipsko-Drážďany a Drážďany-Praha umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky ICE Deutsche Bahn to Drážďany opustit vlakové nádraží Leipzig/Halle Flughafen na Lipsko, Příjezd naDrážďany bude na stanici Dresden Hbf Nachází se cca 1.2 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Drážďany kde vlak IC/EC 27 provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Praha,

Které dopravní společnosti mají jít Lipsko na Praha?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Leipzig central station na Lipsko a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Drážďany (autobusová zastávka Dresden na 0.3 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra.
ADAC PostBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße na Lipsko a to Dresden (Sasko Německo)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lipsko-Praha (201 km)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linky Lipsko-Drážďany ICE vlak z vlakového nádraží Leipzig/Halle Flughafen (0.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Dresden Hbf při příjezdu (1.2 km z centra) a z Drážďany na Praha odjíždějící vlakem IC/EC 27 Dresden Hbf se dostanete na vlakové nádraží Prague hlavní nádraží ( Česká Republika)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)