Cestujte z Lugano na Berne

Uspořádejte si výlet Lugano na Berne v vlak, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Lugano na Berne v letadlo, vlak, auto

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lugano
Berne
/
  • Získejte sazby
2
Lugano
Curych
Berne
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lugano Berne

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, vlak
vzdálenost154 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lugano na Berne?

Nabízíme 2 tras vlak, carpooling, letadlo připravit si cestu Lugano Berne, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lugano Bernekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lugano a Berne na mapě i na trase Lugano Berne a různé body korespondence (Stanice Berne, Letiště Lugano, Stanice Lugano) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Berne

Všechny druhy dopravy Lugano Berne

Na výlet Lugano (Švýcarsko) na Berne (Švýcarsko) ve vzdálenosti 154 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lugano-Berne,
Není možné jít přímo z Lugano na Berne vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Lugano-Curych a Curych-Berne umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky InterRegio (IR) SBB CFF FFS to Curych opustit vlakové nádraží Lugano na Lugano, Příjezd naCurych bude na stanici Zurich HB Nachází se cca 1 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Curych kde vlak InterCity (IC) provozovaný společností SBB CFF FFS odejde Berne,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Berne od Lugano, Můžete si vzít letLugano-Curych pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Lugano a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lugano LUG 4.5 km, pro odbavení zavazadel na let Curych (letiště Zurich, Kód IATA: ZRH) provozovaný společností Darwin Airline.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)