Cestujte z Lviv na Bohumín

Uspořádejte si výlet Lviv na Bohumín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Lviv na Bohumín v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lviv
Bohumín
/
  • Získejte sazby
2
Lviv
Krakov
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby
3
Lviv
Ostrava
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lviv Bohumín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost404 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lviv na Bohumín?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Lviv Bohumín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lviv Bohumínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lviv a Bohumín na mapě i na trase Lviv Bohumín a různé body korespondence (Stanice Bohumin, Autobusové nádraží Bohumín, Autobusové nádraží Lviv, Autobusové nádraží Lwiw train station, Autobusové nádraží Lwiw bus station) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bohumín

Všechny druhy dopravy Lviv Bohumín

Na výlet Lviv (Ukrajina) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 404 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lviv-Bohumín často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Lviv, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bohumín (0.4 km z Bohumín, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Lwiw train station (na 0.7 km od Lviv) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bohumín,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lviv-Bohumín,
Není možné jít přímo z Lviv na Bohumínbez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Bohumín a použití autobus do cíle.
Vlaky Chopin Night Train LEO Express nebo ÖBB to Bohumín opustit vlakové nádraží Ostrava Svinov na Ostrava, Příjezd naBohumín bude na stanici Bohumin Nachází se cca 0.4 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Lviv na Bohumín?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lviv-Bohumín (405 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Krakow na Krakov a to Bohumín ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Lviv (autobusová zastávka Lwiw train station na 0.7 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Bohumín vlak z vlakového nádraží Ostrava Svinov (5.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Ostrava na Bohumín odjíždějící vlakem Chopin Night Train Ostrava Svinov se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)