Cestujte z Lviv na Brno

Uspořádejte si výlet Lviv na Brno v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Lviv na Brno v auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lviv
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Lviv
Ostrava
Brno
/
/
  • Získejte sazby
3
Lviv
Vídeň
Brno
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lviv Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost536 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lviv na Brno?

Nabízíme 3 tras autobus, carpooling připravit si cestu Lviv Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lviv Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lviv a Brno na mapě i na trase Lviv Brno a různé body korespondence (Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Autobusové nádraží Lviv, Autobusové nádraží Lwiw train station, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Všechny druhy dopravy Lviv Brno

Na výlet Lviv (Ukrajina) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 536 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lviv-Brno často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Lviv, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Brno Zvonařka (1.9 km z Brno, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Lwiw train station (na 0.7 km od Lviv) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Brno,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lviv-Brno,

Které dopravní společnosti mají jít Lviv na Brno?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Lwiw train station na Lviv a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Vídeň (autobusová zastávka (VIB) Vienna International Busterminal na 0.1 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Nachází se asi 2 km od centra.
LEO Express Bus Company rotuje od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lviv-Brno (537 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)