Cestujte z Lyon na Ženeva

Uspořádejte si výlet Lyon na Ženeva v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Lyon na Ženeva v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Lyon
Ženeva
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lyon Ženeva

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost112 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lyon na Ženeva?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Lyon Ženeva, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lyon Ženevakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lyon a Ženeva na mapě i na trase Lyon Ženeva a různé body korespondence (Stanice Genève Gare de Cornavin, Autobusové nádraží Geneva, Autobusové nádraží Genève aéroport secteur international, Autobusové nádraží Genève Aéroport, Stanice Lyon-Perrache, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ženeva

Všechny druhy dopravy Lyon Ženeva

Na výlet Lyon (Rhône-Alpes, Francie) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 112 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lyon-Ženeva často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus Eurolines, OUIBUS, FlixBus nebo ALSA Lyon, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Geneva (0.7 km z Ženeva, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Lyon (na 2.1 km od Lyon) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ženeva,
Vlak Lyon Ženeva je přímý.
Vlaky TER, TGV Lyria nebo Intercités Lunéa SNCF nebo TGV Lyria to Ženeva opustit vlakové nádraží Lyon-Part-Dieu na Lyon, Příjezd naŽeneva bude na stanici Genève Gare de Cornavin Nachází se cca 0.7 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lyon-Ženeva,

Které dopravní společnosti mají jít Lyon na Ženeva?

Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Lyon-Ženeva Intercités Lunéa vlak z vlakového nádraží Lyon-Part-Dieu (2.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Genève Gare de Cornavin při příjezdu (0.7 km z centra)
TGV Lyria provozuje linku z Lyon na Ženeva odjíždějící vlakem TGV Lyria Lyon-Part-Dieu se dostanete na vlakové nádraží Genève Gare de Cornavin ( Švýcarsko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Altibus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Aéroport Lyon-St-Exupéry na Lyon a to Chambéry (Rhône-Alpes Francie)
Eurolines je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Lyon (autobusová zastávka Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette na 2.3 km od centra) a města Ženeva tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Geneva Nachází se asi 0.7 km od centra.
OUIBUS Bus Company rotuje od autobusového nádraží Lyon na Lyon a to Geneva ( Švýcarsko)
Síť FlixBus zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Lyon (autobusová zastávka Lyon na 2.1 km od centra) a města Ženeva tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Geneva Nachází se asi 0.7 km od centra.
Provozovatel autobusů ALSA zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Lyon na Lyon a to Geneva ( Švýcarsko)
AeroCar je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Chambery (autobusová zastávka Chambéry na 0.5 km od centra) a města Ženeva tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Genève aéroport secteur international Nachází se asi 3.9 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lyon-Ženeva (113 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)