Cestujte z Mannheim na Berlín

Uspořádejte si výlet Mannheim na Berlín v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Berlín v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Berlín
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Berlín

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost483 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Mannheim na Berlín ?

Plánujete výlet Mannheim na Berlín a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Mannheim Berlín? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Berlín, Jednoduše zadejte své datum cesty do Berlín a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Deutsche Bahn, Air Berlin, Hainan Airlines, Lufthansa, Blablacar, FlixTrain, ADAC PostBus nebo SBB CFF FFS dosáhnout Berlín,

Všechny druhy dopravy Mannheim Berlín

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Mannheim na Berlín autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Mannheim a Berlín,

Stále můžete mít pochybnosti Berlín autobusem. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Berlín,

  • Pokud je délka cesty Mannheim a Berlín autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Mannheim Berlín jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Berlín brzy ráno.
  • Budete cestovat z Mannheim na Berlínna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
  • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Mannheim Berlín trenéři jsou vybaveni.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Mannheim a Berlín?

Trasa autobusu Mannheim Berlín je provozována beze změn autobusovými společnostmi ADAC PostBus a FlixBus.

ADAC PostBus Mannheim BerlínFlixBus Mannheim Berlín

Autobusové zastávky v Mannheim

Budete se muset dostavit Mannheim zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Obecně platí, že cíl “Berlín'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Berlín

Jakmile autobus dorazí Berlín, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

  • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Carpool od Mannheim na Berlín

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Mannheim-Berlín jízda. Místo toho, aby řídil auto sám Mannheim na Berlín, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Mannheim-Berlín projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Berlín,

vlak Mannheim na Berlín

Existuje přímý vlak na Mannheim-Berlín road?

Ano, je možné odejít Mannheim na Berlín vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Berlín a může být méně přímých vlaků z Mannheim v určitých dnech. Chcete-li najít nejlevnější Mannheim-Berlín vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Mannheim Berlín vlakové společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Mannheim Berlín

Železniční stanice z Mannheim

  • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Berlín

  • Berlin Hauptbahnhof
  • Berlin Ostbahnhof

Vysokorychlostní vlak Mannheim Berlín

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Mannheim na Berlín vlakem.

Meziměstský vlak Mannheim Berlín

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Mannheim-Berlín trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Noční vlak Mannheim Berlín

Místo příjezdu Berlín v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Mannheim ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Berlín?

Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Mannheim-Frankfurt nad Mohanem TGV vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Mannheim na Berlín odjíždějící vlakem CityNightLine Sirius Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Berlin Hauptbahnhof (Berlín Německo)
FlixTrain spojuje kolejnice Frankfurt nad Mohanem-Berlín vlak z vlakového nádraží Frankfurt (Main) West (3.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
SBB CFF FFS nabízí linku z Mannheim na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Süd (Hesensko Německo)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ADAC PostBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Berlín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 9.3 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Berlín (484 km)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Frankfurt International FRA se nachází v 11 km centru města Frankfurt nad Mohanem na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
Air Berlin zajišťuje rotaci z letiště Frankfurt International Nachází se na severovýchodě města Frankfurt nad Mohanem, Německo) Berlín (sloužící letišti Tegel TXL)
Hainan Airlines provozuje let z letiště Frankfurt International FRA se nachází v 11 km centru města Frankfurt nad Mohanem na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)