Cestujte z Mannheim na Bielefeld

Uspořádejte si výlet Mannheim na Bielefeld v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Bielefeld v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Bielefeld
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Bielefeld

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost282 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mannheim na Bielefeld?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Mannheim Bielefeld, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mannheim Bielefeldkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mannheim a Bielefeld na mapě i na trase Mannheim Bielefeld a různé body korespondence (Stanice Bielefeld Hbf, Autobusové nádraží Bielefeld, Stanice Mannheim Hbf, Autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bielefeld

Všechny druhy dopravy Mannheim Bielefeld

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Mannheim na Bielefeld

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Mannheim-Bielefeld s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Ridesharing nemá naplánovaný jízdní řád, na rozdíl od železničního, autobusového nebo leteckého průmyslu. Takže máte více šancí najít Mannheim-Bielefeld jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Bielefeld,

vlak Mannheim na Bielefeld

Je Mannheim připojen k Bielefeld s přímým vlakem?

Ano, je možné odejít Mannheim na Bielefeld vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Mannheim-Bielefeld vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Meziměstský vlak Mannheim Bielefeld

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Mannheim a Bielefeld s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Vysokorychlostní vlak Mannheim Bielefeld

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Mannheim a Bielefeld s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Regionální vlak Mannheim Bielefeld

Mannheim Bielefeld železniční společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Mannheim Bielefeld

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Mannheim

  • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Bielefeld

  • Bielefeld Hbf

Mannheim na Bielefeld autobus

Odlet autobusové stanice v Mannheim

Budete se muset dostavit Mannheim zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Nakonec předložte svou vstupenku personálu DeinBus, ADAC PostBus nebo FlixBus, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Bielefeld

Až dorazíte Bielefeld, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Bielefeld

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Bielefeld?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Mannheim-Bielefeld IC 55 vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bielefeld Hbf při příjezdu (0.7 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Mannheim na Munster odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
EuroBahn spojuje kolejnice Munster-Bielefeld RB67 vlak z vlakového nádraží Münster (Westf) Hbf (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bielefeld Hbf při příjezdu (0.7 km z centra)
SNCF nabízí linku z Mannheim na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem TGV Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Hbf (Hesensko Německo)
SBB CFF FFS provozuje linku Mannheim-Kolín nad Rýnem InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Köln Hbf při příjezdu (0.3 km z centra)
FlixTrain spojuje kolejnice z Dortmund na Bielefeld odjíždějící vlakem Dortmund Hbf se dostanete na vlakové nádraží Bielefeld Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Severní Porýní-Vestfálsko Německo) a mezi městem Dortmund (autobusová zastávka Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.9 km od centra) a města Bielefeld tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bielefeld Nachází se asi 3.7 km od centra.
ADAC PostBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Koln (Severní Porýní-Vestfálsko Německo) a mezi městem Kolín nad Rýnem (autobusová zastávka Koln na 0.4 km od centra) a města Bielefeld tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bielefeld Nachází se asi 3.7 km od centra.
DeinBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Köln-Deutz (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Bielefeld (283 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)