Cestujte z Mannheim na Bonn

Uspořádejte si výlet Mannheim na Bonn v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Bonn v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Bonn
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Bonn

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost170 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mannheim na Bonn?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Mannheim Bonn, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mannheim Bonnkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mannheim a Bonn na mapě i na trase Mannheim Bonn a různé body korespondence (Stanice Bonn Hbf, Autobusové nádraží Bonn, Autobusové nádraží Bonn, Bertha-von-Suttnerplatz, Autobusové nádraží Bonn, Stanice Mannheim Hbf, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bonn

Všechny druhy dopravy Mannheim Bonn

Na výlet Mannheim (Bádensko-Württembersko, Německo) na Bonn (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) ve vzdálenosti 170 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Mannheim Bonn je přímý.
Vlaky InterCity (IC) nebo IC 55 SBB CFF FFS, Deutsche Bahn nebo ÖBB to Bonn opustit vlakové nádraží Mannheim Hbf na Mannheim, Příjezd naBonn bude na stanici Bonn Hbf Nachází se cca 0.1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Mannheim-Bonn často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus DeinBus Mannheim, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bonn, Bertha-von-Suttnerplatz (0.7 km z Bonn, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (na 0.8 km od Mannheim) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bonn,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Mannheim-Bonn,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)